PDA

Zobacz pełną wersję : Crop



mascar
09-08-2014, 09:43
Cześć,

Właśnie złączyłem taką "panoramę".
Proszę o radę jak ją przycropować?
Na mój gust brakuje lewej trochę :(


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www44.zippyshare.com/v/52214511/file.html)

shaolin
09-08-2014, 13:05
Obetnij pol gory albo pol dolu ;) Albo z obu stron i bedziesz mial panorame ;)