mascar
09-08-2014, 09:43
Cześć,
Właśnie złączyłem taką "panoramę".
Proszę o radę jak ją przycropować?
Na mój gust brakuje lewej trochę :(
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www44.zippyshare.com/v/52214511/file.html)
Właśnie złączyłem taką "panoramę".
Proszę o radę jak ją przycropować?
Na mój gust brakuje lewej trochę :(
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www44.zippyshare.com/v/52214511/file.html)