PDA

Zobacz pełną wersję : Wspomaganie Focus stacking - Bracketing?



ecml
21-03-2014, 11:08
Czy istnieje jakiś sposób na sprzętowe wspomaganie focus stacking? Nie wiem, może jakiś obiektyw, body z odpowiednim oprogramowaniem? Coś co by działało podobnie jak bracketing ekspozycji ale na AF?

BaranekTe
24-03-2014, 02:35
Witaj,
Moze ControlMyNikon rozwiaze Twoj problem. To program na PC do sterowania aparatem przez kabel USB.
Tu wideo ilustrujace jak sie nim robi focus stacking: http://www.youtube.com/watch?v=H7b5VtdHWbQ .
Ja na razie sciagnalem triala ale srednio mi wychodzi, prawdopodobnie nie mam prawidlowo ustawionego aparatu.

Pozdr.

ecml
24-03-2014, 11:37
Wygląda to sensownie, spróbuję. Bardzo dziękuję za ten trop.