Zobacz pełną wersję : Wspomaganie Focus stacking - Bracketing?
Czy istnieje jakiś sposób na sprzętowe wspomaganie focus stacking? Nie wiem, może jakiś obiektyw, body z odpowiednim oprogramowaniem? Coś co by działało podobnie jak bracketing ekspozycji ale na AF?
BaranekTe
24-03-2014, 02:35
Witaj,
Moze ControlMyNikon rozwiaze Twoj problem. To program na PC do sterowania aparatem przez kabel USB.
Tu wideo ilustrujace jak sie nim robi focus stacking: http://www.youtube.com/watch?v=H7b5VtdHWbQ .
Ja na razie sciagnalem triala ale srednio mi wychodzi, prawdopodobnie nie mam prawidlowo ustawionego aparatu.
Pozdr.
Wygląda to sensownie, spróbuję. Bardzo dziękuję za ten trop.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.