Zobacz pełną wersję : Ocena zdjęcia
Na szybko zrobiłem zdjęcie synowi i wydaje mi się, ze coś jest nie tak z nim. Czy możecie rzucić okiem i powiedzieć mi co tam jest nie tak? chodzi mi bardziej o jakość zdjęcia.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df8bc28dadf58619.html
PiotrekW
06-08-2014, 17:50
Faktycznie coś jest nie tak z tym zdjęciem... nie widać go :)
zbyszekD7000
06-08-2014, 17:51
pierwsze co jest nie tak - to brak zdjęcia ;-)
No kuźwa jak nie widać? Ja je widzę
Jest coś takiego:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://lh4.googleusercontent.com/-R38gpKc5FFM/U-JJ6oz_cAI/AAAAAAAAABE/PFJYPiI8xEE/s720/DSC_0118.NEF.jpg)
No o to mi chodzi :) a co to nie jest zdjęcie?
To co wklejasz, to jednorazowy podgląd generowany przez Google
Uuuu ok teraz widze ,że coś nie tak
zbyszekD7000
06-08-2014, 18:00
no widocznie tylko ty je widzisz :-(
No to zdjęcie jest do kitu ponieważ go nie widać :D
Moż tylko Ty widzisz to zdjęcie. My widzimy w szarych kolorach znak zakaz wjazdu :P
Poprawione, teraz powinno być git.
Pomogę:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/df8bc28dadf58619gen-2.jpg
źródło (http://images69.fotosik.pl/60/df8bc28dadf58619gen.jpg)
Obrabiałeś coś czy to czyste z puszki?
Wydaje mi się, że ostrość jest na nosie a powinna na oczach ;)
Wydaje mi się, że zdjęcie lekko też leci w prawo (chyba, że to taka kanapa)
zbyszekD7000
06-08-2014, 18:08
Ostre to ono nie jest.
Synek też za bardzo zlewa się ze ścianą, wydaje mi się że jakbyś do lampy wprowadził małą korektę błysku na minus to by było lepiej
No właśnie zauważyłem, że nie ma zbytnio ostrości i nie wiem czym to może być spowodowane. Chciałem dać zdjęcie RAW, ale o dziwo nie potrafię.
PiotrekW
06-08-2014, 18:14
1. brak ostrości
2. zbyt pstrokate tło odwraca wzrok od tematu
3. ucięte rączki też na minus
4. Ściana zlewa się z włosami
5. widziałbym to raczej w pionie
zbyszekD7000
06-08-2014, 18:16
Rawa nie wstawisz jedynie link do niego,
A ostrość jak masz lepszą u siebie to może przygotowanie foty do wstawienia poległo ;-)
Zrób zdj na mniejszej przysłonie.
Rawa na forum nie wstawisz. Tylko jpg.
EDIT:
Czym robiłeś zdjęcie?
Zdjęcie robione D60 + lampa
Jutro zrobię kolejne, cholerka baterie siadły w lampie :(
holek331
10-08-2014, 23:37
Jakie miałeś ustawione ISO?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.