artiice
02-05-2014, 10:57
WItam
Chce zrobić panoramę 360 mieszkania, posiadam obiektyw 18mm.
Problemem jest taki że mieszkanie jest całe białe, na ścianach i sufitach nie mam jak zaznaczyć punktów kontrolnych :(
macie jakieś rozwiązanie ?
Pozdrawiam artiice
Chce zrobić panoramę 360 mieszkania, posiadam obiektyw 18mm.
Problemem jest taki że mieszkanie jest całe białe, na ścianach i sufitach nie mam jak zaznaczyć punktów kontrolnych :(
macie jakieś rozwiązanie ?
Pozdrawiam artiice