ecml
30-09-2014, 10:32
Panie, Panowie, serdeczna prośba:
Może ktoś w wolnej chwili podrzucić dwa zdjęcia różniące się tylko zastosowanym obiektywem? Jedno pstrykniete jakimś kitem N18-55, N18-105, N18-140, wersja obojętna, drugie czymś przyzwoitym, np. N85 1.8, N24-70 2.8.
- puszka DX z matrycą 24 megapiksele,
- dokładnie to samo ujęcie, ogniskowa i oświetlenie (najlepiej ze statywu),
- iso 50-200,
- taka sama przysłona,
- niewyostrzane JPGi lub NEFy.
Będę wdzięczny :)
Może ktoś w wolnej chwili podrzucić dwa zdjęcia różniące się tylko zastosowanym obiektywem? Jedno pstrykniete jakimś kitem N18-55, N18-105, N18-140, wersja obojętna, drugie czymś przyzwoitym, np. N85 1.8, N24-70 2.8.
- puszka DX z matrycą 24 megapiksele,
- dokładnie to samo ujęcie, ogniskowa i oświetlenie (najlepiej ze statywu),
- iso 50-200,
- taka sama przysłona,
- niewyostrzane JPGi lub NEFy.
Będę wdzięczny :)