PDA

Zobacz pełną wersję : Klimatyczne zdjęcie- HELP



KUBaN
23-02-2014, 22:58
Witam! Mógłby mnie ktoś naprowadzić jak uzyskać takie kolory i klimat na zdjęciu, zakładając, że pogoda nie była aż tak pochmurna? :razz: Nawet pierwsze co Wam przyszło na myśl co do obróbki, bo zawsze będzie co próbować.
Pozdrawiam! ;)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img834/9256/twms.jpg)

Badyl81
24-02-2014, 15:53
http://www.youtube.com/watch?v=7rl1hYgE-nQ

może taki tutorial pomoże