KUBaN
23-02-2014, 22:58
Witam! Mógłby mnie ktoś naprowadzić jak uzyskać takie kolory i klimat na zdjęciu, zakładając, że pogoda nie była aż tak pochmurna? :razz: Nawet pierwsze co Wam przyszło na myśl co do obróbki, bo zawsze będzie co próbować.
Pozdrawiam! ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img834/9256/twms.jpg)
Pozdrawiam! ;)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.com/a/img834/9256/twms.jpg)