PDA

Zobacz pełną wersję : co i jakby tu poprawic?



Carlos_lo
20-09-2014, 21:43
oryginal:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://londee.info/testy/go_01.jpg)
prawie gotowe:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://londee.info/testy/go_02.jpg)

Carlos_lo
21-09-2014, 10:58
jeszcze maly test z flickra

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://flic.kr/p/pj2CsC)

oska0075
25-09-2014, 14:36
pozwoliłem sobie podziałać z pana zdjęciem, bo nie podoba mi się strasznie retusz twarzy, widać tą sztuczność ..


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/-6SF2q9ldIw4/VCQL77fI7iI/AAAAAAAAKEc/qngPgBZdY2k/w376-h553-no/go_01.jpg)

tyle udało mi się wyciągnąć z małego zdjęcia.

tetunio
25-09-2014, 17:46
Dałeś odwrócony highpass ale źle dobrałeś wartość i wartość blur. Tą technikę stosuje się czasami robiąc kilka razy highpass z innymi wartościami dla każdego rodzaju defektu skóry. Nie poprawisz na raz porów i większych prześwietleń. No i pędzel ustaw na 15% i delikatnie maluj.pozdro

Carlos_lo
26-09-2014, 12:03
oj, dopiero zauwazylem Wasze odpowiedzi, przepraszam i dziekuje za uwagi i prace, nie dodalem widze nefa o to on, gdyby ktos chcial pocwiczyc/pokazac jak wyciagnac http://www.londee.info/valdi/DSC_1863.NEF
inspiracja miala byc:
ym http://vi.sualize.us/angelina_jolie_b_amp_w_eyes_angelina_pography_pict ure_3vR7.html

Sent from my iPhone using Tapatalk

Carlos_lo
26-09-2014, 13:57
http://www.londee.info/valdi/DSC_1882.NEF - tu jest plik, 1863 ma fragment szarej karty do balansu


Sent from my iPhone using Tapatalk