Nick'on
12-08-2014, 13:52
Witam,
Mam w planie wykonać z kolegą mini sesję obrazującą proces produkcyjny w jakim bierze udział codziennie przez 8 godzin swojej pracy :) Wykonuje pewne elementy z drewna - ma swoje stanowisko pracy, stół, komponenty, regału itp.
Chciałbym uwiecznić w formie reportażu cały proces produkcji. Nie ukrywam, że jak to pierwszy raz bywa, poszukuję inspiracji i porad. Czy może mi ktoś pomóc i wskazać może podobną sesję, ew. doradzić jak najkorzystanieś świecić, czy są jakieś ciekawe triki dot. ujęć, ustawień itp.
Z góry bardzi, bardzo dziekuję za wszelkie materiały i porady.
pozdrawiam!
Mam w planie wykonać z kolegą mini sesję obrazującą proces produkcyjny w jakim bierze udział codziennie przez 8 godzin swojej pracy :) Wykonuje pewne elementy z drewna - ma swoje stanowisko pracy, stół, komponenty, regału itp.
Chciałbym uwiecznić w formie reportażu cały proces produkcji. Nie ukrywam, że jak to pierwszy raz bywa, poszukuję inspiracji i porad. Czy może mi ktoś pomóc i wskazać może podobną sesję, ew. doradzić jak najkorzystanieś świecić, czy są jakieś ciekawe triki dot. ujęć, ustawień itp.
Z góry bardzi, bardzo dziekuję za wszelkie materiały i porady.
pozdrawiam!