artursw
16-04-2014, 16:03
Witam
Zastanawiam się, jak uzyskać taką kolorystykę w obiektywie.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/Nikon_D4s_vs_D4-2.jpg
źródło (http://media.digitalcameraworld.com/files/2014/02/Nikon_D4s_vs_D4.jpg)
Pozdrawiam
Artur
Zastanawiam się, jak uzyskać taką kolorystykę w obiektywie.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/Nikon_D4s_vs_D4-2.jpg
źródło (http://media.digitalcameraworld.com/files/2014/02/Nikon_D4s_vs_D4.jpg)
Pozdrawiam
Artur