PDA

Zobacz pełną wersję : Wyzwalanie



szymon708
30-06-2014, 12:31
Może głupie pytanie, ale oglądając mistrzostwa tak zacząłem zastanawiać się nad tym stadem aparatów umieszczonych tuż za siatką bramki. Jak one są wyzwalane ? Pilotem ? Tam jest kilkanaście puszek :-) Poza tym te piloty oryginalne są jakoś szyfrowane i pozwiązywane z 1 body ? :) Czy jeden pilot wyzwala wszystkie ? :)

Slon
01-07-2014, 11:51
Tak: http://www.pocketwizard.com
Lub kablem
Oczywiście każdy wyzwala swój aparat, nie wszystkie razem ;)