Nikoniarze.pl
>
Fotografia - zagadnienia techniczne
>
Foto - technika
> ruchome zdjęcie
PDA
Zobacz pełną wersję :
ruchome zdjęcie
C_K
16-04-2015, 14:38
Jak zrobić takie zdjęcie ? Podejrzewam że kilka klatek składa się w jedną. Czym?jak?
http://stylowi.pl/abolek/445681/ruchome-obrazki
MstrG
17-04-2015, 16:25
Jak zrobić takie zdjęcie ? Podejrzewam że kilka klatek składa się w jedną. Czym?jak?
http://stylowi.pl/abolek/445681/ruchome-obrazki
gif z filmu, ze zdjęć seryjnych lub poklatkowych, czasem praca w PS (np parująca kawa)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.