Zobacz pełną wersję : Jak zrobić taką fotkę????
bizonik3
10-04-2014, 09:01
Witam jak w temacie, jak zrobić taką fotkę??????
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee113989873015be.html
Witam jak w temacie, jak zrobić taką fotkę??????
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee113989873015be.html
Idź na jakiś mecz :p
puszosław
10-04-2014, 09:04
Ja bym to zrobił w PS lub innym gimpie. Statyw, seria zdjęć biegnącego klienta, "maskowanie" odpowiednich fragmentów.
Edit
Seś@ co racja to racja :)
Jak chodzi o coś takiego:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/4844248_1-3.jpg
źródło (http://s2.flog.pl/media/foto/4844248_1.jpg)
To trzeba przy trzymać guzik na aparacie, a później umiejętnie poskładać w GIMPie, czy PS'ie. Nie ma w tym żadnej filozofii, tylko trzeba trochę czasu poświęcić, aby umiejętnie zrobić maskę, bo na tamtym przykładzie ktoś amputował nogę z lenistwa.
A przy robieniu zdjęć uważać, aby nie poucinać kończyn.
bizonik3
10-04-2014, 11:02
dzięki za pomoc ;)
puszosław
10-04-2014, 14:26
GonzoG napisałem to samo kilka postów wyżej...
(...) tylko trzeba trochę czasu poświęcić, aby umiejętnie zrobić maskę, bo na tamtym przykładzie ktoś amputował nogę z lenistwa.
Ty tez lepszy nie jesteś :-)
Ty tez lepszy nie jesteś :-)
Przecież wyraźnie napisałem:
A przy robieniu zdjęć uważać, aby nie poucinać kończyn.
Chodziło mi o Twoje "maskowanie" ;-)
Chodziło mi o Twoje "maskowanie" ;-)
To do ucinania nie możesz się przyczepić.
A środkowy gdzie ma stopę?
A środkowy gdzie ma stopę?
Poza zdjęciem.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.