PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobić taką fotkę????



bizonik3
10-04-2014, 09:01
Witam jak w temacie, jak zrobić taką fotkę??????
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee113989873015be.html

Seś@
10-04-2014, 09:02
Witam jak w temacie, jak zrobić taką fotkę??????
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee113989873015be.html
Idź na jakiś mecz :p

puszosław
10-04-2014, 09:04
Ja bym to zrobił w PS lub innym gimpie. Statyw, seria zdjęć biegnącego klienta, "maskowanie" odpowiednich fragmentów.

Edit
Seś@ co racja to racja :)

lukpep
10-04-2014, 09:55
wielokrotna ekspozycja

GonzoG
10-04-2014, 10:25
Jak chodzi o coś takiego:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/04/4844248_1-3.jpg
źródło (http://s2.flog.pl/media/foto/4844248_1.jpg)
To trzeba przy trzymać guzik na aparacie, a później umiejętnie poskładać w GIMPie, czy PS'ie. Nie ma w tym żadnej filozofii, tylko trzeba trochę czasu poświęcić, aby umiejętnie zrobić maskę, bo na tamtym przykładzie ktoś amputował nogę z lenistwa.

A przy robieniu zdjęć uważać, aby nie poucinać kończyn.

bizonik3
10-04-2014, 11:02
dzięki za pomoc ;)

puszosław
10-04-2014, 14:26
GonzoG napisałem to samo kilka postów wyżej...

6868
10-04-2014, 22:46
(...) tylko trzeba trochę czasu poświęcić, aby umiejętnie zrobić maskę, bo na tamtym przykładzie ktoś amputował nogę z lenistwa.

Ty tez lepszy nie jesteś :-)

GonzoG
10-04-2014, 22:50
Ty tez lepszy nie jesteś :-)

Przecież wyraźnie napisałem:

A przy robieniu zdjęć uważać, aby nie poucinać kończyn.

6868
10-04-2014, 22:56
Chodziło mi o Twoje "maskowanie" ;-)

GonzoG
11-04-2014, 09:55
Chodziło mi o Twoje "maskowanie" ;-)

To do ucinania nie możesz się przyczepić.

!AGresT
14-04-2014, 12:45
A środkowy gdzie ma stopę?

GonzoG
14-04-2014, 13:02
A środkowy gdzie ma stopę?

Poza zdjęciem.