PDA

Zobacz pełną wersję : Portret Ramony Rey - bekstejdż.



Andy_O
06-05-2008, 02:06
Wszystkich zainteresowanych fotografią portretowo-glamourowo-studyjną zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku, który powstał w czasie pracy nad portretem młodej piosenkarki Ramony Rey.
Tutaj możecie zobaczyć co Ramona śpiewa: "Zanim słońce wstanie" (http://www.youtube.com/watch?v=KUyXT-bunEc), "Pięknie jest" (http://www.youtube.com/watch?v=LYDnhBZPvr8), "Skarb" (http://www.youtube.com/watch?v=tl-9OVBZTJg).
Ja jednak najbardziej lubię piosenkę sprzed 2-ch lat: "W jej pokoju" (http://www.wkretka.pl/szukaj,ramona+rey+08+w+jej+pokoju.html).
No, ale dosyć tych teledysków, czas na bekstejdż: kliknijcie tutaj (http://www.andrzejorlowski.com/video).
Ramonę będzie można wkrótce zobaczyć na żywo na koncercie w klubie "club70" (http://www.club70.pl). Koncert odbędzie się w najbliższą środę, 7go maja o godz. 21.00.

Zainteresowanych fotografią glamourową zachęcam do subskrybcji mojego newslettera: który znajdziecie tutaj. (http://www.andrzejorlowski.com/news/?p=subscribe)

cinek85
06-05-2008, 03:47
super :) uwielbiam takie bekstejdże :) i nawet phantomek się załapał :P
a co do efektów... klasa, klasa i jeszcze raz klasa. gratuluję.
pozdrawiam

ps. Jak będzie potrzeba Ci kogoś do potrzymania blendy to się zgłaszam na ochotnika :)
w newsletter wpisany :)

phantomek
06-05-2008, 07:20
i nawet phantomek się załapał :P



To moja drżąca ręka operowała kamerą przez całą sesje :)

Andy_O
06-05-2008, 15:48
To moja drżąca ręka operowała kamerą przez całą sesje :)

Phantomkowi należą się specjalne podziękowania za "kamerowanie".

I jeszcze ciekawostka: w ostatniej scenie (tam gdzie jesteśmy wszyscy) z prawej strony kadru (z tyłu) stoi Igor Czerniawski (http://pl.wikipedia.org/wiki/Igor_Czerniawski) - kiedyś lider grupy Aya RL (http://dada.serpent.pl/aya/historia.html) - na pewno kojarzycie "Skórę" (http://www.youtube.com/watch?v=r2qp6NObTvs) - to jego kompozycja.

cinek85
07-05-2008, 01:10
Ostatnimi czasy ludzie na forum narzekają, że tu nie ma inicjatyw, tylko o sprzęcie się gada. Jak człowiek pokaże jak coś ciekawego się od kuchni robi to już jakoś nikt tego nie zauważa... W każdym razie Andy_O jeszcze raz gratuluję :) no i Mateuszowi ręki (cokolwiek by to miało znaczyć :P )

Bartek Witek
07-05-2008, 03:53
Andy_O Pełna profesja!

Gratuluję i pozdrawiam!

TomaszR
07-05-2008, 10:03
Po prostu niesamowite :shock:

Nie ma się co dziwić, że na forum gada się o sprzęcie... Co pozostaje totalnym amatorom, takim jak ja?
Oglądać z zazdrością takie prace jak wyżej pokazane. Podpatrywać technikę z wdzięcznością, że ktoś pokazuje "jak to się robi". A jak przyjdzie się odezwać, to człowiek pisze o sprzęcie, bo o tym choć trochę wie... ;)

Nikt się nie odzywa bo zapewne większość myśli "rany, do pięt nie dorastam".

Andy_O - bardzo dziękuję! :-D

mikkay
07-05-2008, 11:27
Jeśli chodzi o sam backstage jako taki to chyba najlepiej zrobiony z dotychczasowych ;) Super!

Stylizacja świetna. I teraz czekamy na zdjęcia bo smaka zrobiłeś ;)

ArtX
07-05-2008, 12:28
nie no, rewelka :) bardzo pozytywny bekstejdz :) Pozdrowienia dla calej ekipy!
art.

iahveh
07-05-2008, 13:04
Cóż, tylko pogratulować :)

charmside
07-05-2008, 14:22
Swietnie. Gratuluje

Edit: NIe moge przestac sluchac piosenki ktora leci w tle... uzaleznia :D

nikoniara
08-05-2008, 18:29
świetne !!! gratulacje !

Andy_O
05-06-2008, 22:40
Dziś, 5 czerwca o 22.40 (za chwilkę) na TVP1 będzie pokazywany film "Południe-Północ" z piosenkami Ramony Rey.

S2Power
24-06-2008, 13:13
Zdjecie genialne, natomiast jej ostatni teledysk grany na vivie to po prostu kuuupa.
Jak dochodzi do tego, ze takie "produkcje" trafiaja na ekran?

sailor
24-06-2008, 14:06
nie widze zdjecia :/ bekstejdza tez nie :(

Jacek S
25-06-2008, 10:26
Gratuluję udanej sesji!!!

Guancho
25-06-2008, 10:35
Nie no. Rewelacja... świetnie sklejone video backstejdżowe, przyjemnie sie ogląda, a zdjęć na końcu nie można sie napatrzyć.
Gratulacje!

Leyeq
25-06-2008, 13:56
świetnie się ogląda. fajnie dobrana muzyka i swietne zdjecie :)
gratuluje

Przemek Paśnik
25-06-2008, 14:41
Obejrzałem z przyjemnością :) Zdjęcia - o baaardzo :)

arachiusz
28-06-2008, 22:52
cóż jeszcze można dodać :)