Wszystkich zainteresowanych fotografią portretowo-glamourowo-studyjną zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku, który powstał w czasie pracy nad portretem młodej piosenkarki Ramony Rey.
Tutaj możecie zobaczyć co Ramona śpiewa: "Zanim słońce wstanie", "Pięknie jest", "Skarb".
Ja jednak najbardziej lubię piosenkę sprzed 2-ch lat: "W jej pokoju".
No, ale dosyć tych teledysków, czas na bekstejdż: kliknijcie tutaj.
Ramonę będzie można wkrótce zobaczyć na żywo na koncercie w klubie "club70". Koncert odbędzie się w najbliższą środę, 7go maja o godz. 21.00.
Zainteresowanych fotografią glamourową zachęcam do subskrybcji mojego newslettera: który znajdziecie tutaj.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami