wmac
03-06-2008, 01:28
Witam,
nurtuje mnie taki problem ostatnio:
ustawiam sobie rozmiar czcionki np 8, potem zmniejszam zdjęcie, wstawiam podpis. Wszystko jest pięknie i idealnie.
Problem pojawia się jeśli zdjęcie w jakikolwiek sposób przekadruję. Wtedy po zmniejszeniu do tego samego rozmiaru
co poprzednie zdjęcie, czcionka ma już zupełnie inny rozmiar (niby jest napisane dalej 8 ), tak że trzeba zmienić rozmiar czasami nawet dziesięciokrotnie ( np do 1 ) aby tekst zajmował tyle samo obszaru zdjęcia co w poprzednim fotografii.
Spotkał się ktoś z tym i zna rade?
nurtuje mnie taki problem ostatnio:
ustawiam sobie rozmiar czcionki np 8, potem zmniejszam zdjęcie, wstawiam podpis. Wszystko jest pięknie i idealnie.
Problem pojawia się jeśli zdjęcie w jakikolwiek sposób przekadruję. Wtedy po zmniejszeniu do tego samego rozmiaru
co poprzednie zdjęcie, czcionka ma już zupełnie inny rozmiar (niby jest napisane dalej 8 ), tak że trzeba zmienić rozmiar czasami nawet dziesięciokrotnie ( np do 1 ) aby tekst zajmował tyle samo obszaru zdjęcia co w poprzednim fotografii.
Spotkał się ktoś z tym i zna rade?