PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki program?



luk009
29-07-2007, 13:17
Witam!
Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800

Pozdrawiam

manfred
29-07-2007, 14:40
Witam!
Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800

Pozdrawiam



Preselekcja czasu.

segl
30-07-2007, 22:25
Witam!
Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800

Pozdrawiam

żeby dokładnie Ci odpowiedzieć musimy znać:
1. powierzchnię sali w metrach sześciennych
2. wysokość sali
3. jasność oświetlenia i rodzaj
4. godzinę przyjęcia i datę
5. dokładną prędkość z jaką poruszają się tańczący

:) :) :)

a tak na serio to nie ma "złotej metody" idź na weselicho popróbuj wszystkich programów PASM i wybierz najlepszy dla siebie

bombel
30-07-2007, 22:46
1. powierzchnię sali w metrach sześciennych


I kubaturę w arach. :)

Paweł M
02-08-2007, 21:30
i nr działki z ksiąg wieczystych ;) panowie... powagi trochę ;)

preselekcja czasu i od 1/40 w górę..

ozzy
02-08-2007, 23:18
coś ostanio mam wrażenie, że hitem byłby program 'zdjęcia ślubne' ;)

piwkoo
02-08-2007, 23:26
Według mnie powinien byc taki program "zrób ładne zdjęcie" lub " zrób ładne zdjęcie i dobrze naświetlone" itp :razz:

pdzran
02-08-2007, 23:32
Skoro idziemy w te strone to powinno byc pokretlo 0-100% - do odszumiania.

ozzy
02-08-2007, 23:55
takie pokrętło ma Canon, ale co to za pokrętło które ma tylko jedno ustawienie;)

wracając do tematu wątku: spróbuj A z największym otworem przesłony, S z czasem ok 1/200sek. oczywiscie z lampą w ttlu, co by ew. braki uzupelniala...

JK
03-08-2007, 00:19
I kubaturę w arach. :)

Kubatury nie mierzy się w arach. No chyba, że ci chodziło o to, ile papug Ara zmieści się w pomieszczeniu. :lol:

bombel
03-08-2007, 00:22
To była moja odpowiedż na uwagę segla, że chce znać powierzchnię sali w metrach sześciennych. :)

grzegorzant
03-08-2007, 13:23
Kubatury nie mierzy się w arach. No chyba, że ci chodziło o to, ile papug Ara zmieści się w pomieszczeniu. :lol:
:mrgreen: