Zobacz pełną wersję : Jaki program?
Witam!
Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800
Pozdrawiam
Witam!
Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800
Pozdrawiam
Preselekcja czasu.
Witam!
Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800
Pozdrawiam
żeby dokładnie Ci odpowiedzieć musimy znać:
1. powierzchnię sali w metrach sześciennych
2. wysokość sali
3. jasność oświetlenia i rodzaj
4. godzinę przyjęcia i datę
5. dokładną prędkość z jaką poruszają się tańczący
:) :) :)
a tak na serio to nie ma "złotej metody" idź na weselicho popróbuj wszystkich programów PASM i wybierz najlepszy dla siebie
1. powierzchnię sali w metrach sześciennych
I kubaturę w arach. :)
i nr działki z ksiąg wieczystych ;) panowie... powagi trochę ;)
preselekcja czasu i od 1/40 w górę..
coś ostanio mam wrażenie, że hitem byłby program 'zdjęcia ślubne' ;)
Według mnie powinien byc taki program "zrób ładne zdjęcie" lub " zrób ładne zdjęcie i dobrze naświetlone" itp :razz:
Skoro idziemy w te strone to powinno byc pokretlo 0-100% - do odszumiania.
takie pokrętło ma Canon, ale co to za pokrętło które ma tylko jedno ustawienie;)
wracając do tematu wątku: spróbuj A z największym otworem przesłony, S z czasem ok 1/200sek. oczywiscie z lampą w ttlu, co by ew. braki uzupelniala...
I kubaturę w arach. :)
Kubatury nie mierzy się w arach. No chyba, że ci chodziło o to, ile papug Ara zmieści się w pomieszczeniu. :lol:
To była moja odpowiedż na uwagę segla, że chce znać powierzchnię sali w metrach sześciennych. :)
grzegorzant
03-08-2007, 13:23
Kubatury nie mierzy się w arach. No chyba, że ci chodziło o to, ile papug Ara zmieści się w pomieszczeniu. :lol:
:mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.