Witam!
Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800
Pozdrawiam
Szukaj
Witam!
Mam takie pytanie, na jakim programie robicie przeważnie zdjęcia ślubne na sali przy tańczących ludziach? jaki czas i przysłona? Nikon D80 i Sb800
Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez luk009 ; 29-07-2007 o 13:20
żeby dokładnie Ci odpowiedzieć musimy znać:
1. powierzchnię sali w metrach sześciennych
2. wysokość sali
3. jasność oświetlenia i rodzaj
4. godzinę przyjęcia i datę
5. dokładną prędkość z jaką poruszają się tańczący
![]()
![]()
![]()
a tak na serio to nie ma "złotej metody" idź na weselicho popróbuj wszystkich programów PASM i wybierz najlepszy dla siebie
i nr działki z ksiąg wieczystychpanowie... powagi trochę
preselekcja czasu i od 1/40 w górę..
Paweł
coś ostanio mam wrażenie, że hitem byłby program 'zdjęcia ślubne'![]()
http://www.ozzy.maxmodels.pl
Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.
Według mnie powinien byc taki program "zrób ładne zdjęcie" lub " zrób ładne zdjęcie i dobrze naświetlone" itp![]()
opis w fazie przygotowań ...
Skoro idziemy w te strone to powinno byc pokretlo 0-100% - do odszumiania.
takie pokrętło ma Canon, ale co to za pokrętło które ma tylko jedno ustawienie
wracając do tematu wątku: spróbuj A z największym otworem przesłony, S z czasem ok 1/200sek. oczywiscie z lampą w ttlu, co by ew. braki uzupelniala...
http://www.ozzy.maxmodels.pl
Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.
Skontaktuj się z nami