Zobacz pełną wersję : Nowa fotogaleria
www.kamilczaja.com (http://www.kamilczaja.com)
po dwoch nieprzespanych nocach, czterech pizzach, kilku litrach coli w koncu udalo mi się odpalic nowa wersje stronki
serdeczne zapraszam
i zachecam do krytyki :)
pozdrawiam
Jacek B.
28-03-2008, 22:46
użyłeś do tego jakiegoś szablonu?
użyłeś do tego jakiegoś szablonu?
autoviewer wersje PRO
rozwiazanie moze sie podobac albo nie, jednak ma trzy podstawowe zalety:
-strona dziala we flashu
-wystarczy wyslac zdjecia na ftp i odpalic plik php, a galeria sama sie aktualizuje
-plik .swf zajmuje jakies 4kb +oczywiscie waga zdjec
chetnie sie podziele, zapraszam na priva
A czym się rózni autoviewer zwykły od Pro?
A czym się rózni autoviewer zwykły od Pro?
wersja pro:
-nie posiada loga 'autoviewer'
-ma wiecej opcji konfiguracyjnych
-zawiera plik .fla wraz ze wszystkimi skryptami, a nie tylko .swf,
chyba wystarczy
widze, kolega tez korzysta:)
Stronka bardzo zacna i czytelna. Zdjęcia też ładnie uśmiechają się do oglądającego. Dużo młodzieńczej siły w nich. Pozdr.
rozwiazanie moze sie podobac albo nie, jednak ma trzy podstawowe zalety:
-strona dziala we flashu
Jak dla mnie to to jest ogromna wada, a nie zaleta.
Nie ma nic bardziej wkurzającego niż strony zrobione całe we flashu.
Jak dla mnie to to jest ogromna wada, a nie zaleta.
Nie ma nic bardziej wkurzającego niż strony zrobione całe we flashu.
Jest! POP-UP we flash'u! Dlatego nie wchodzę od jakiegoś czasu na wp, onet itp. :/
Zdjęcia przeglądnąłem wszystkie. :)
Jest! POP-UP we flash'u! Dlatego nie wchodzę od jakiegoś czasu na wp, onet itp. :/
Niech sobie kolega zainstaluje do Foxa takie pluginy jak
AdblockPlus
NoScript
FlashBlock
i korzysta z dobrodziejstw internetu :-)
Pzdrw
PS.
Galeria bardzo przejrzysta i czytelna. Zdjecia...swietne! Zazdroszcze wiedzy i oka!
MarzycielPL
05-04-2008, 21:10
Fajna stronka i galeria. bardzo mi sie podoba klimat.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.