PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa fotogaleria



cammal
28-03-2008, 21:54
www.kamilczaja.com (http://www.kamilczaja.com)

po dwoch nieprzespanych nocach, czterech pizzach, kilku litrach coli w koncu udalo mi się odpalic nowa wersje stronki
serdeczne zapraszam
i zachecam do krytyki :)

pozdrawiam

Jacek B.
28-03-2008, 22:46
użyłeś do tego jakiegoś szablonu?

cammal
29-03-2008, 14:31
użyłeś do tego jakiegoś szablonu?

autoviewer wersje PRO
rozwiazanie moze sie podobac albo nie, jednak ma trzy podstawowe zalety:
-strona dziala we flashu
-wystarczy wyslac zdjecia na ftp i odpalic plik php, a galeria sama sie aktualizuje
-plik .swf zajmuje jakies 4kb +oczywiscie waga zdjec

chetnie sie podziele, zapraszam na priva

prz3mo
29-03-2008, 16:23
A czym się rózni autoviewer zwykły od Pro?

cammal
29-03-2008, 16:48
A czym się rózni autoviewer zwykły od Pro?

wersja pro:
-nie posiada loga 'autoviewer'
-ma wiecej opcji konfiguracyjnych
-zawiera plik .fla wraz ze wszystkimi skryptami, a nie tylko .swf,
chyba wystarczy

widze, kolega tez korzysta:)

Łopal
01-04-2008, 15:32
Stronka bardzo zacna i czytelna. Zdjęcia też ładnie uśmiechają się do oglądającego. Dużo młodzieńczej siły w nich. Pozdr.

PaRaGaS
01-04-2008, 15:46
rozwiazanie moze sie podobac albo nie, jednak ma trzy podstawowe zalety:
-strona dziala we flashu

Jak dla mnie to to jest ogromna wada, a nie zaleta.
Nie ma nic bardziej wkurzającego niż strony zrobione całe we flashu.

mikkay
01-04-2008, 17:10
Jak dla mnie to to jest ogromna wada, a nie zaleta.
Nie ma nic bardziej wkurzającego niż strony zrobione całe we flashu.

Jest! POP-UP we flash'u! Dlatego nie wchodzę od jakiegoś czasu na wp, onet itp. :/

Zdjęcia przeglądnąłem wszystkie. :)

tester
04-04-2008, 16:15
Jest! POP-UP we flash'u! Dlatego nie wchodzę od jakiegoś czasu na wp, onet itp. :/


Niech sobie kolega zainstaluje do Foxa takie pluginy jak

AdblockPlus
NoScript
FlashBlock

i korzysta z dobrodziejstw internetu :-)

Pzdrw

PS.

Galeria bardzo przejrzysta i czytelna. Zdjecia...swietne! Zazdroszcze wiedzy i oka!

MarzycielPL
05-04-2008, 21:10
Fajna stronka i galeria. bardzo mi sie podoba klimat.