Zobacz pełną wersję : RAW gdzie exif...?
barracuda
02-06-2007, 10:32
Mam problem z exifem po wywołaniu RAWa i zapisaniu zdjęcia w formacie jpg. Trzeba podjąć jakieś dodatkowe kroki podczas zapisywania lub wcześniej żeby informację o zdjęciu były później widoczne?
nie wiem jakiego softu do obróbki używasz- w C1 LE w w "preferences" w zakładce "process settings" trzeba zaznaczyć opcję "include Meta data".
barracuda
02-06-2007, 12:47
Używam PS CS2
barracuda
02-06-2007, 12:49
OK, w PSie też już znalazłem
barracuda
02-06-2007, 13:06
Chyba się jednak pospieszyłe, bo mimo że włączyłem opcję z Metadata to nie pojawił sie exif w pliku który później zrobiłem z RAWa. Co jeszcze jest nie tak...?
kacperek
03-06-2007, 09:40
A jak zapisujesz do jpg?
barracuda
03-06-2007, 11:35
A jak zapisujesz do jpg?
Nie rozumiem pytania...
W jakim sensie, jak zapisuję?
kacperek
03-06-2007, 13:00
Nie rozumiem pytania...
W jakim sensie, jak zapisuję?
Jakie menu i kroki robisz w PS :)
Dokladnie, przy zaawansowanych opcjach na ogol jest tam co poustawiac...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.