PDA

Zobacz pełną wersję : Hdr



bobo
17-07-2007, 16:26
Witam i o porade pytam.
Chce sie zajac HDRem i raczej nocnymi zdjeciami. Czy podczas robienia fotek seryjnych stosujecie pilot, czy robicie to manualnie przyciskajac spust migawki palcem (oczywiscie na statywie). Mam obawy ze zdjecia robione manualnie beda zatarte. Czy moze sa inne sposoby?
Zycze pieknych zdjec w piekne wakacje.

piotr w
17-07-2007, 17:20
Jeżeli spust, to z opóźnieniem, bardzo ważny jest odowiedni statyw, najlepiej dociążony.

cygan
17-07-2007, 20:16
ja używam pilota ale seryjnych zdjęć nie da się nim robić, kiedyś radziłem sobie ustawiając taimer w aparacie