Witam i o porade pytam.
Chce sie zajac HDRem i raczej nocnymi zdjeciami. Czy podczas robienia fotek seryjnych stosujecie pilot, czy robicie to manualnie przyciskajac spust migawki palcem (oczywiscie na statywie). Mam obawy ze zdjecia robione manualnie beda zatarte. Czy moze sa inne sposoby?
Zycze pieknych zdjec w piekne wakacje.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami