Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Hdr

  1. #1

    Domyślnie Hdr

    Witam i o porade pytam.
    Chce sie zajac HDRem i raczej nocnymi zdjeciami. Czy podczas robienia fotek seryjnych stosujecie pilot, czy robicie to manualnie przyciskajac spust migawki palcem (oczywiscie na statywie). Mam obawy ze zdjecia robione manualnie beda zatarte. Czy moze sa inne sposoby?
    Zycze pieknych zdjec w piekne wakacje.

  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli spust, to z opóźnieniem, bardzo ważny jest odowiedni statyw, najlepiej dociążony.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

  3. #3

    Domyślnie

    ja używam pilota ale seryjnych zdjęć nie da się nim robić, kiedyś radziłem sobie ustawiając taimer w aparacie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •