Zobacz pełną wersję : oprogramowanie do odszumiania kolorowych i czarno-białych zdjęć
Poszukuję rozwiązań do problemu, z którym mam styczność głównie wtedy, gdy oświetlenie w pomiesczeniach jest zbyt słabe i nie można wiele na nie wpłynąć. Chodzi mi głównie o kościoły i imprezy weselne. Oczywiście używam lampy żeby delikatnie doswietlić ale przy obróbce, zwłaszcza gdy używałam wcześniej zoomu, mam problemy z szumem. Nie chcę pozbywać się szumu na rzecz wygładzenia i pozbawienia kontrasu, bo nie o to chodzi. Najbardziej szczerze mowiąc denerwuje mnie kolorowe ziarno na zdjęciach, gdyż przy b&w nie wygląda to az tak źle.
Witam,
polecam Noise Ninja, MZ rewelacyjny,niestety płatny, może ściągnij triala i spróbuj.
Pozdrawiam, QuadMan
Gawronnek
11-08-2007, 01:06
obecnie używam Noiseware też nie zły, podłącze się z takim pytaniem, czy ktoś zna firmę gdzie można któryś odszumiaczy kupić za złotówki i na fakturę? interesuje mnie tylko taki który ma plugin do PS, którego da się używać w akcjach
dzięki :) zapusciłam torrenta i mi sie oprogramowanko ściąga. Jeśli znacie coś jeszcze lub macie więcej informacji na temat wymienionych programów to dajcie znac!
Gawronnek
12-08-2007, 04:52
a mówią że to tylko w Polsce szerzy sie piractwo ;)
Polecam BIBBLE. Sam programik dość prosty, dający duże możliwości. Powiadasz "torrenta" nie zapomnij po ściągnięciu i przejrzeniu wykasować. :mrgreen:
mój praprapra....dziadek pływał pod czarną flagą, więc coś mi tak z jego krwi zostało :P
biala flaga a czarna bandera - rozprawa filozoficzna ;P
ja też polecam Noise Ninja lub ewentualnie NIk Dfine 2.0 (http://www.niksoftware.com/dfine/usa/entry.php)
żółto-czarny
18-08-2007, 14:15
obecnie używam Noiseware też nie zły...
Też używałem, ale przesiadłem się na Neat Image. Komfort pracy i możliwość kontrolowania efektów wydają mi się większe.
bears_company
22-08-2007, 19:31
mój praprapra....dziadek pływał pod czarną flagą, więc coś mi tak z jego krwi zostało :P
He he he a moj praprapra dziadek plywal bod banderola Floty Hiszpanskiej i sledzil takich jak ty wiec uwazaj :P
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.