Zobacz pełną wersję : szukam tutoriali
W!
wiecie gdzie moge znaezc tutki do robienia HDR, pracy na warstwach? najlepiej gdyby bylo pokazane jak sie robi w gimpie ale w ps tez moze byc
pozdrawiam
legionize
30-08-2007, 13:19
http://www.tutorialized.com/
A co do hdr to jest w którymś numerze:http://www.pbase.com/magazine
Proszę bardzo, będzie pomocne dla wielu:
http://www.cyberfoto.pl/edycja-zdjec-ksiazka-on-line/69112-hdr-krotki-poradnik-v-2-a.htm
http://en.wikibooks.org/wiki/The_GIMP/Blending_Exposures
http://www.gimp.org/tutorials/Blending_Exposures/
http://www.easyhdr.com/tutorial.php
http://www.fdrtools.com/fdrtools_basic_d.php
http://www.picturenaut.de/
http://www.cambridgeincolour.com/tutorials/high-dynamic-range.htm
http://www.flickr.com/groups/hdr/
http://www.fotal.pl/artykul/HDR_DRI__czyli_techniki_zwiekszania_zakresu_tonaln ego__cz_1_doc13616.html?PHPSESSID=e55e
http://www.halley.cc/photo/multexp/gimp.multexp.5.html
http://www.naturescapes.net/072006/rh0706_1.htm
i jeden z wielu przykład naszych wschodnich sąsiadów: http://blyg.livejournal.com/22444.html
http://www.netzwelt.de/news/75709-tutorial-schrittweise-zum-perfekten-hdrfoto.html
itd starczy trochę poszukać w sieci
Pozdrawiam
dla tych co nadal maja problem z HDR-em
http://pl.youtube.com/watch?v=CVuDbcAfN_I
ten filmik najlepiej wyjasnil mi jak zrobic HDR-a
http://www.obiektywni.pl/czytelnia/artykul-197-0.php
A to czytałeś?
tak czytalem :)
kurna jak lacze te zdjecia w PS CS ,to po zlaczeniu dzieli sie ono jakby na trzy czesci.
zdjecia nie pokaze bo mam na innym kompie. mam nadzieje ze taki rysuneczek wystarczy.
kazda czesc jest jasniejsza od poprzedniej, lub jak kto woli ciemniejsza.
czy jest to moja wina? wina programu? a moze wina zle naswietlonego zdjecia?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://images21.fotosik.pl/397/decf7b73115834dc.jpg)
Mysle rze powinienes sprubowacinaczej laczyc rzeby niekarzda cześc była jasniejsza, tylkokarzda ciemniejsza lub jak kto woli jasniejsza, aleodwrotnie, bo ianczej bedziejak na twoim rysónku, apowino byćjakna moim.
potem czeba zmienic stronyrzeby praw byla z lewj i nastepnieodwrucic na drógąstronę i wtedy jasniejsze bendzie cioemniejsze lub jak kto woli odrweotnie. Czyli sie zgodzi wkoncó.
http://img234.imageshack.us/img234/2091/decf7b73115834dcij3.jpg
puchbeary
02-09-2007, 21:19
:lol: ło matko ale się uśmiałem :lol: bombel (http://nikon.org.pl/member.php?u=2706) masz u mnie piwo :mrgreen:
ops,kurde sam sie usmialem...
dopiero teraz zwrocilem uwage jakie bledy porobilem :/ kurna klawiatura mi sie zepsula,nie ktore przyciski nie chca dzialac, no i wyszlo pisanie w samochodzie...
juz poprawiam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.