Zobacz pełną wersję : Redukcja czerwonych oczu ??
wuyaszek
07-04-2008, 17:04
Witam
Mam takie pytanie odnosnie redukcji czerwonych oczu skonczyl mi sie trial w Capture NX a nie mam pelnej wersji jedynie PS CS3 :) stąd moje pytanie jak do zrobic w psie ?? lub inny program
pozdro
Darmowy GIMP 2.0 ma bardzo dobrze to rozwiązane
Władca Pixeli
07-04-2008, 19:04
Lepiej zapobiegać niż później naprawiać.
Wyrzuć PS'a i NX'a, zainstaluj AcdSee w jakiejś starej wersji free, IrfanView czy Picasa, będzie super... ;)
P.S. Masz PS'a i nie potrafisz zrobić prostego zaznaczenia obszaru? Brawo...
wuyaszek
07-04-2008, 22:54
A zamiast sie mądrzyc to moze lepiej pomoc wielcy znawcy tematu he ??
wyobraz sobie ze potrafic zaznaczyc obszar a co do zapobiegania to wybacz ze nie stac mnie na sb 800 ktora tak wszyscy wychwalaja !!!!
A zamiast sie mądrzyc to moze lepiej pomoc wielcy znawcy tematu he ??
No tak, pora zacząć.
W sąsiednim wątku zostałem namówiony (a w zasadzie przekonany), żeby odsyłać wszystkich zadających łatwe pytania do googla i literatury - a w ostateczności do tzw. internetu. Sorry Wuyaszku, ale padło, że będziesz pierwszą ofiarą.
No to poczytaj sobie choćby ten wątek (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=22474&highlight=All-in-One).
Bartek Witek
08-04-2008, 02:51
A zamiast sie mądrzyc to moze lepiej pomoc wielcy znawcy tematu he ??
wyobraz sobie ze potrafic zaznaczyc obszar a co do zapobiegania to wybacz ze nie stac mnie na sb 800 ktora tak wszyscy wychwalaja !!!!
A może tak grzeczniej ?
Osobiście podziwiam, nie stać Cię na SB800 ale PSa CS3 masz... to ciekawe !
Polecam www.google.pl
wuyaszek
08-04-2008, 08:11
dzieki bombel za wątek moze bylem zbyt leniwy zeby poszukac o tym w forum ;) ale dzieki i sorry za replay ;)
a co do ps to moze dostalem na gwiazdke ?? he wiec sie tak nie dziw i nie rob wielkich oczu
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.