PDA

Zobacz pełną wersję : Redukcja czerwonych oczu ??



wuyaszek
07-04-2008, 17:04
Witam
Mam takie pytanie odnosnie redukcji czerwonych oczu skonczyl mi sie trial w Capture NX a nie mam pelnej wersji jedynie PS CS3 :) stąd moje pytanie jak do zrobic w psie ?? lub inny program
pozdro

wilk325
07-04-2008, 18:54
Darmowy GIMP 2.0 ma bardzo dobrze to rozwiązane

Władca Pixeli
07-04-2008, 19:04
Lepiej zapobiegać niż później naprawiać.

FajaR
07-04-2008, 19:46
Wyrzuć PS'a i NX'a, zainstaluj AcdSee w jakiejś starej wersji free, IrfanView czy Picasa, będzie super... ;)

P.S. Masz PS'a i nie potrafisz zrobić prostego zaznaczenia obszaru? Brawo...

wuyaszek
07-04-2008, 22:54
A zamiast sie mądrzyc to moze lepiej pomoc wielcy znawcy tematu he ??
wyobraz sobie ze potrafic zaznaczyc obszar a co do zapobiegania to wybacz ze nie stac mnie na sb 800 ktora tak wszyscy wychwalaja !!!!

bombel
07-04-2008, 23:26
A zamiast sie mądrzyc to moze lepiej pomoc wielcy znawcy tematu he ??

No tak, pora zacząć.

W sąsiednim wątku zostałem namówiony (a w zasadzie przekonany), żeby odsyłać wszystkich zadających łatwe pytania do googla i literatury - a w ostateczności do tzw. internetu. Sorry Wuyaszku, ale padło, że będziesz pierwszą ofiarą.

No to poczytaj sobie choćby ten wątek (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=22474&highlight=All-in-One).

Bartek Witek
08-04-2008, 02:51
A zamiast sie mądrzyc to moze lepiej pomoc wielcy znawcy tematu he ??
wyobraz sobie ze potrafic zaznaczyc obszar a co do zapobiegania to wybacz ze nie stac mnie na sb 800 ktora tak wszyscy wychwalaja !!!!

A może tak grzeczniej ?

Osobiście podziwiam, nie stać Cię na SB800 ale PSa CS3 masz... to ciekawe !

Polecam www.google.pl

wuyaszek
08-04-2008, 08:11
dzieki bombel za wątek moze bylem zbyt leniwy zeby poszukac o tym w forum ;) ale dzieki i sorry za replay ;)
a co do ps to moze dostalem na gwiazdke ?? he wiec sie tak nie dziw i nie rob wielkich oczu