Witam
Mam takie pytanie odnosnie redukcji czerwonych oczu skonczyl mi sie trial w Capture NX a nie mam pelnej wersji jedynie PS CS3stąd moje pytanie jak do zrobic w psie ?? lub inny program
pozdro
Szukaj
Witam
Mam takie pytanie odnosnie redukcji czerwonych oczu skonczyl mi sie trial w Capture NX a nie mam pelnej wersji jedynie PS CS3stąd moje pytanie jak do zrobic w psie ?? lub inny program
pozdro
D300s, Nikkor 85 1.8 G, Phottix Mitros
Darmowy GIMP 2.0 ma bardzo dobrze to rozwiązane
Lepiej zapobiegać niż później naprawiać.
Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.
Wyrzuć PS'a i NX'a, zainstaluj AcdSee w jakiejś starej wersji free, IrfanView czy Picasa, będzie super...
P.S. Masz PS'a i nie potrafisz zrobić prostego zaznaczenia obszaru? Brawo...
Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX
A zamiast sie mądrzyc to moze lepiej pomoc wielcy znawcy tematu he ??
wyobraz sobie ze potrafic zaznaczyc obszar a co do zapobiegania to wybacz ze nie stac mnie na sb 800 ktora tak wszyscy wychwalaja !!!!
D300s, Nikkor 85 1.8 G, Phottix Mitros
No tak, pora zacząć.
W sąsiednim wątku zostałem namówiony (a w zasadzie przekonany), żeby odsyłać wszystkich zadających łatwe pytania do googla i literatury - a w ostateczności do tzw. internetu. Sorry Wuyaszku, ale padło, że będziesz pierwszą ofiarą.
No to poczytaj sobie choćby ten wątek.
A może tak grzeczniej ?
Osobiście podziwiam, nie stać Cię na SB800 ale PSa CS3 masz... to ciekawe !
Polecam www.google.pl
dzieki bombel za wątek moze bylem zbyt leniwy zeby poszukac o tym w forumale dzieki i sorry za replay
a co do ps to moze dostalem na gwiazdke ?? he wiec sie tak nie dziw i nie rob wielkich oczu
D300s, Nikkor 85 1.8 G, Phottix Mitros
Skontaktuj się z nami