Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Redukcja czerwonych oczu ??

    Witam
    Mam takie pytanie odnosnie redukcji czerwonych oczu skonczyl mi sie trial w Capture NX a nie mam pelnej wersji jedynie PS CS3 stąd moje pytanie jak do zrobic w psie ?? lub inny program
    pozdro
    D300s, Nikkor 85 1.8 G, Phottix Mitros

  2. #2

    Domyślnie Odp: Redukcja czerwonych oczu ??

    Darmowy GIMP 2.0 ma bardzo dobrze to rozwiązane

  3. #3

    Domyślnie Odp: Redukcja czerwonych oczu ??

    Lepiej zapobiegać niż później naprawiać.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Redukcja czerwonych oczu ??

    Wyrzuć PS'a i NX'a, zainstaluj AcdSee w jakiejś starej wersji free, IrfanView czy Picasa, będzie super...

    P.S. Masz PS'a i nie potrafisz zrobić prostego zaznaczenia obszaru? Brawo...
    Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX

  5. #5

    Domyślnie Odp: Redukcja czerwonych oczu ??

    A zamiast sie mądrzyc to moze lepiej pomoc wielcy znawcy tematu he ??
    wyobraz sobie ze potrafic zaznaczyc obszar a co do zapobiegania to wybacz ze nie stac mnie na sb 800 ktora tak wszyscy wychwalaja !!!!
    D300s, Nikkor 85 1.8 G, Phottix Mitros

  6. #6
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Redukcja czerwonych oczu ??

    Cytat Zamieszczone przez wuyaszek Zobacz posta
    A zamiast sie mądrzyc to moze lepiej pomoc wielcy znawcy tematu he ??
    No tak, pora zacząć.

    W sąsiednim wątku zostałem namówiony (a w zasadzie przekonany), żeby odsyłać wszystkich zadających łatwe pytania do googla i literatury - a w ostateczności do tzw. internetu. Sorry Wuyaszku, ale padło, że będziesz pierwszą ofiarą.

    No to poczytaj sobie choćby ten wątek.

  7. #7

    Domyślnie Odp: Redukcja czerwonych oczu ??

    Cytat Zamieszczone przez wuyaszek Zobacz posta
    A zamiast sie mądrzyc to moze lepiej pomoc wielcy znawcy tematu he ??
    wyobraz sobie ze potrafic zaznaczyc obszar a co do zapobiegania to wybacz ze nie stac mnie na sb 800 ktora tak wszyscy wychwalaja !!!!
    A może tak grzeczniej ?

    Osobiście podziwiam, nie stać Cię na SB800 ale PSa CS3 masz... to ciekawe !

    Polecam www.google.pl
    www.bwitek.com

    Nikon F100 + 50mm f1.2, Nikon F100 + MB15 + 105mm f2.8
    Canon's, Mamiya's, Polaroid's

  8. #8

    Domyślnie Odp: Redukcja czerwonych oczu ??

    dzieki bombel za wątek moze bylem zbyt leniwy zeby poszukac o tym w forum ale dzieki i sorry za replay
    a co do ps to moze dostalem na gwiazdke ?? he wiec sie tak nie dziw i nie rob wielkich oczu
    D300s, Nikkor 85 1.8 G, Phottix Mitros

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •