PDA

Zobacz pełną wersję : Formula 1



MWAS
20-05-2007, 22:50
Witam wszystkich serdecznie.
Wybieram sie na wyscig formuly 1 do Montrealu i prosil bym o wskazowki jak zrobic dobre zdjecia.

bukowy dziad
20-05-2007, 23:22
:mrgreen: :???: :confused: :twisted:

wez Nikkora 400/2.8, D2Hs i rob seriami.

Dyziek
20-05-2007, 23:32
:mrgreen: :???: :confused: :twisted:

wez Nikkora 400/2.8 i D2Hs i rob seriami.

hehe:)

TiTeUF
21-05-2007, 00:25
hehe:)

Dyziek, a ty co, kupiles sobie jakis nowy obiektyw bo widze cos na tym avatarze i nie wiem czy to juz ten wymazony 80 - 200, 2.8 ?

Dyziek
21-05-2007, 00:41
Dyziek, a ty co, kupiles sobie jakis nowy obiektyw bo widze cos na tym avatarze i nie wiem czy to juz ten wymazony 80 - 200, 2.8 ?

Nie to Sigma 120-300/2,8:) - wypożyczona na tydzień. Niestety nie moja, ja jestem na etapie zbierania kasy:)

phantomek
21-05-2007, 02:12
:mrgreen: :???: :confused: :twisted:

wez Nikkora 400/2.8, D2Hs i rob seriami.

A no i z tym sie do konca nie zgodze. Gdybys mial robic Canonem, to tam bys nawalal seriami i wtedy autofocus najlepiej by sobie radzil. W Nikonie troszke inaczej, tutaj nie trzeba jak w C walic serią i wtedy af wyszuka ostrosc, w N wystarczy dobre sledzenie ostrosci, i kiedy chcesz to przyciskasz spust i masz foto.

Nie pisze to jako zart czy cos takiego.
Wniosek wysnuty z doswiadczen moich, i znajomych fotoreporterow na wyscigach motocyklowych.
Inna charakterystyka pracy autofocusow.

A tak pozatym, to bardziej polecam afs 600 f4, no a jezeli juz ma byc ta 400 zaproponowana przez bukowego dziada, to wolalbym do tego d2x. Bo 400 mm na tor to jednak za mało...

MWAS
21-05-2007, 04:14
mam D70 , 70-200f/2.8 i 50f/1.4 co sadzicie o tym

bukowy dziad
21-05-2007, 16:46
mam D70 , 70-200f/2.8 i 50f/1.4 co sadzicie o tym

d70 dobrze lezy w dloni, ale ma narowisty pomiar swiatla i szumi na wysokich iso, 70-200 to swietne szklo (moje wymarzone), a 50tka ma ponoc ladniejszy bokeh niz jej ciemniejszy odpowiednik :p

phantomek: dzieki za ciekawe uwagi o af - niestety nigdy nie bylo mi dane pracowac na sprzecie wyzszej klasy zadnego z producentow:)

KozaK
21-05-2007, 17:13
Będziesz robił zdjęcia jako fotograf akredytowany ze specjalnie wyznaczonego miejsca czy ...hmm...z trybun? :D

MWAS
22-05-2007, 02:35
z trybun ale moze uda mi sie podejsc blizej

MWAS
22-05-2007, 02:38
mysle ze uda mi sie wniesc ten sprzet bo ostatnio bylem na Pudzianowskim to mnie nie wpuscili i musialem oddac aparat do przechowalni