Witam wszystkich serdecznie.
Wybieram sie na wyscig formuly 1 do Montrealu i prosil bym o wskazowki jak zrobic dobre zdjecia.
Szukaj
Witam wszystkich serdecznie.
Wybieram sie na wyscig formuly 1 do Montrealu i prosil bym o wskazowki jak zrobic dobre zdjecia.
![]()
![]()
![]()
![]()
wez Nikkora 400/2.8, D2Hs i rob seriami.
Ostatnio edytowane przez bukowy dziad ; 20-05-2007 o 23:38
A no i z tym sie do konca nie zgodze. Gdybys mial robic Canonem, to tam bys nawalal seriami i wtedy autofocus najlepiej by sobie radzil. W Nikonie troszke inaczej, tutaj nie trzeba jak w C walic serią i wtedy af wyszuka ostrosc, w N wystarczy dobre sledzenie ostrosci, i kiedy chcesz to przyciskasz spust i masz foto.
Nie pisze to jako zart czy cos takiego.
Wniosek wysnuty z doswiadczen moich, i znajomych fotoreporterow na wyscigach motocyklowych.
Inna charakterystyka pracy autofocusow.
A tak pozatym, to bardziej polecam afs 600 f4, no a jezeli juz ma byc ta 400 zaproponowana przez bukowego dziada, to wolalbym do tego d2x. Bo 400 mm na tor to jednak za mało...
D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
www.mjagielski.pl www.photoaction.pl
mam D70 , 70-200f/2.8 i 50f/1.4 co sadzicie o tym
Ostatnio edytowane przez MWAS ; 21-05-2007 o 04:16
d70 dobrze lezy w dloni, ale ma narowisty pomiar swiatla i szumi na wysokich iso, 70-200 to swietne szklo (moje wymarzone), a 50tka ma ponoc ladniejszy bokeh niz jej ciemniejszy odpowiednik
phantomek: dzieki za ciekawe uwagi o af - niestety nigdy nie bylo mi dane pracowac na sprzecie wyzszej klasy zadnego z producentow![]()
Będziesz robił zdjęcia jako fotograf akredytowany ze specjalnie wyznaczonego miejsca czy ...hmm...z trybun?![]()
z trybun ale moze uda mi sie podejsc blizej
Skontaktuj się z nami