neverhood
13-06-2008, 11:17
robilem ostatnio zdjecia na slubie i zauwazylem, ze jak ksiadz blogoslawil mlodych to jego reka jest zamazana, widze ze zle dobralem parametry, robilem w priorytecie A, iso 640, sb800 ttl odblysk od sciany prezbiterium, tak by doswietlic ich od przodu.
kolega powiedzial mi ze tez mial kiedys z tym problem i robi na auto iso. znalazlem taka funkcje w aparacie, ale czy ktos mi moze opisac jak dobrac parametry, albo jak on dobiera parametry. bo zrobilem sobie probne zdjecie w domu i nadal mam poruszona reke
kolega powiedzial mi ze tez mial kiedys z tym problem i robi na auto iso. znalazlem taka funkcje w aparacie, ale czy ktos mi moze opisac jak dobrac parametry, albo jak on dobiera parametry. bo zrobilem sobie probne zdjecie w domu i nadal mam poruszona reke