arturjb
08-06-2007, 21:45
Kolega skrytykował mnie za błyskanie w świetle słonecznym, wg niego to zdjecie jest źle oswietlone (zastane + błysk):
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.arturjb2.republika.pl/brat.jpg)
info o zdjeciu - w sumie to automat z tym, ze -1/3 EV na korpuse i -1EV na lampie
co Wy na to?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.arturjb2.republika.pl/brat.jpg)
info o zdjeciu - w sumie to automat z tym, ze -1/3 EV na korpuse i -1EV na lampie
co Wy na to?