PDA

Zobacz pełną wersję : błysk a ostre światło słoneczne (???)



arturjb
08-06-2007, 21:45
Kolega skrytykował mnie za błyskanie w świetle słonecznym, wg niego to zdjecie jest źle oswietlone (zastane + błysk):

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.arturjb2.republika.pl/brat.jpg)
info o zdjeciu - w sumie to automat z tym, ze -1/3 EV na korpuse i -1EV na lampie
co Wy na to?

pebees
08-06-2007, 21:55
Za mocno doświetlone lampą. Poza tym w ostrym świetle warto często doświetlić .. :D

arturjb
08-06-2007, 21:59
Za mocno doświetlone lampą.
sławetne -1,7 ?

pebees
08-06-2007, 22:25
sławetne -1,7 ?
Nie wiem o co chodzi prawdę mówiąc. Po prostu za mocno i już.

Torreto-t1
09-06-2007, 00:22
Dobrze wygląda zdjęcie, które w cieniach jest rozświetlone, aczkolwiek to jest troszkę przesadzone:D:D
Pozdrówka

Zink
09-06-2007, 12:44
Wygląda jakbyś go wstawił z zupełnie innego zdjęcia :)

onet 1234
16-06-2007, 00:32
Dużo zdjęć zrobiłem D80 z doświetlaniem lampom błyskową I nie zmieniałem parametrów, wyszły super