Miden
01-03-2008, 17:02
Witam,
od pewnego czasu zajmuje sie tematyka "rally" Ostatnio znalazlem zdjecia, ktore mnie dosc mocno zaintrygowały
I wszystko byłoby ok, gdyby nie czas 1.3 sekundy! Nie mam pojecia jak to sie udało, jak technicznie to wykonać (np prędkość samochodu, dodatkowe oświetlenie ) by wyszedł taki efekt
takie zdjęcia można robić na czasach 1/60-1/100 sekundy (ta dynamika np w kołach) ale 1.3 sekundy? Chyba że mój exif się myli....
ps.Fotka pstrykana D70s, jesli jest to zdjecie kogos z forum, mam nadzieje ze nie bedzie mial za zle wykorzystanie jego zdjec
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img101.imageshack.us/img101/6857/1048782jw2.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img502.imageshack.us/img502/4117/1087569ac2.jpg)
no więc? ktoś ma jakiś pomysł?
od pewnego czasu zajmuje sie tematyka "rally" Ostatnio znalazlem zdjecia, ktore mnie dosc mocno zaintrygowały
I wszystko byłoby ok, gdyby nie czas 1.3 sekundy! Nie mam pojecia jak to sie udało, jak technicznie to wykonać (np prędkość samochodu, dodatkowe oświetlenie ) by wyszedł taki efekt
takie zdjęcia można robić na czasach 1/60-1/100 sekundy (ta dynamika np w kołach) ale 1.3 sekundy? Chyba że mój exif się myli....
ps.Fotka pstrykana D70s, jesli jest to zdjecie kogos z forum, mam nadzieje ze nie bedzie mial za zle wykorzystanie jego zdjec
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img101.imageshack.us/img101/6857/1048782jw2.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img502.imageshack.us/img502/4117/1087569ac2.jpg)
no więc? ktoś ma jakiś pomysł?