Zobacz pełną wersję : Prosze o Pomoc "MARTWA NATURA"
Necron Photo
27-12-2007, 23:41
witam
Chciałbym zacząć sie bawić w fotografię martwej natury i nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrać. Zatem chciałbym sie was forumowiczów spytać od czego zacząć jak przygotować sobie stanowisko, jakie ma byc duże, jak oświetlone jakiego obiektywu użyć itp. Z góry serdecznie dziękuje Necron Photo
Przemek Paśnik
27-12-2007, 23:46
Temat rzeka... Forumowa Ciocia Szukajka i Wujek Google z pewnością dadzą radę :mrgreen: polecam też http://www.fotografuj.pl/Article/Domowe_mini_studio_za_grosze/id/71
witam
Chciałbym zacząć sie bawić w fotografię martwej natury i nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrać.
a co konkretnie chcesz fotografowac? sprobuj sprecyzowac bo teraz to post na zasadzie "mam ochote zjesc zupe" a jaka?
Necron Photo
28-12-2007, 23:11
a co konkretnie chcesz fotografowac? sprobuj sprecyzowac bo teraz to post na zasadzie "mam ochote zjesc zupe" a jaka?
Chodziło by mi głownie o zdjecia takiego typu
http://www.autodesk.com/eng/etc/fakeorfoto/quiz.html
procz samochodu, no chyba ze ktos też ma jakieś cenne rady :-) pzdr i dziekuje
ale część z tego to renderingi, łącznie z samochodem :)
Necron Photo
29-12-2007, 18:30
ok ok a mozecie powiedziec mi jak robic takie zdjecia z tej kategori jakie lampy obiektyw itp z gory dzieki
renderingi to grafika kmputerowa, czasem bardziej, czasem mniej fotorealistyczna, ale to nie są zdjęcia
co do obiektywów - zależy - czy chcesz fotografować samochody, czy korkociągi, a może fakturę skórki pomarańczy w przybliżeniu. do tego wszystkiego są inne szkła, inne techniki świetlne. a aparat - jedyny słuszny, czyli Nikon ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.