Levy
17-02-2008, 15:20
Witajcie,
mam pewien problem z (chyba) ustawieniem programu Bridge a właściwie Camera Raw. Czytam właśnie książeczkę Kelby'ego na ten temat i on na fotkach ma taki widok panelu:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://lh5.google.pl/LevyGdansk/R7gxweHj_kI/AAAAAAAAAvE/pryfOj6HJoQ/bridge2.JPG?imgmax=720)
a ja mam taki:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://lh4.google.com/LevyGdansk/R7gxxOHj_lI/AAAAAAAAAvM/soiJFsgvK9w/s800/bridge1.JPG)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://lh4.google.pl/LevyGdansk/R7gxxOHj_lI/AAAAAAAAAvM/soiJFsgvK9w/bridge1.JPG)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/%3Ca%20href=%22http://picasaweb.google.pl/LevyGdansk/NaSprzeda/photo?authkey=Z1GaQRG2HeQ#5167935294080810578%22%3 E%3Cimg%20src=%22http://lh4.google.pl/LevyGdansk/R7gxxOHj_lI/AAAAAAAAAvM/soiJFsgvK9w/s144/bridge1.JPG%22%20/%3E%3C/a%3E)
Jak widzicie jest tu pewna rozbieżność w widoku funkcji "auto". Kelby ma nad każda funkcją, a ja mam tylko jedną możliwość. Czy da się to jakoś ustawić, czy jest to kwestia wersii Camera Raw? Ja mam ostatnią, czyli 3,7.
Dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Krzysiek
mam pewien problem z (chyba) ustawieniem programu Bridge a właściwie Camera Raw. Czytam właśnie książeczkę Kelby'ego na ten temat i on na fotkach ma taki widok panelu:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://lh5.google.pl/LevyGdansk/R7gxweHj_kI/AAAAAAAAAvE/pryfOj6HJoQ/bridge2.JPG?imgmax=720)
a ja mam taki:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://lh4.google.com/LevyGdansk/R7gxxOHj_lI/AAAAAAAAAvM/soiJFsgvK9w/s800/bridge1.JPG)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://lh4.google.pl/LevyGdansk/R7gxxOHj_lI/AAAAAAAAAvM/soiJFsgvK9w/bridge1.JPG)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/%3Ca%20href=%22http://picasaweb.google.pl/LevyGdansk/NaSprzeda/photo?authkey=Z1GaQRG2HeQ#5167935294080810578%22%3 E%3Cimg%20src=%22http://lh4.google.pl/LevyGdansk/R7gxxOHj_lI/AAAAAAAAAvM/soiJFsgvK9w/s144/bridge1.JPG%22%20/%3E%3C/a%3E)
Jak widzicie jest tu pewna rozbieżność w widoku funkcji "auto". Kelby ma nad każda funkcją, a ja mam tylko jedną możliwość. Czy da się to jakoś ustawić, czy jest to kwestia wersii Camera Raw? Ja mam ostatnią, czyli 3,7.
Dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Krzysiek