Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Bridge w CS2

  1. #1

    Domyślnie Bridge w CS2

    Witajcie,
    mam pewien problem z (chyba) ustawieniem programu Bridge a właściwie Camera Raw. Czytam właśnie książeczkę Kelby'ego na ten temat i on na fotkach ma taki widok panelu:
    a ja mam taki:



    Jak widzicie jest tu pewna rozbieżność w widoku funkcji "auto". Kelby ma nad każda funkcją, a ja mam tylko jedną możliwość. Czy da się to jakoś ustawić, czy jest to kwestia wersii Camera Raw? Ja mam ostatnią, czyli 3,7.
    Dzięki za pomoc
    Pozdrawiam
    Krzysiek
    Ostatnio edytowane przez Levy ; 18-02-2008 o 11:24
    Pozdrawiam, Krzysiek
    Nikon D200, S 24-70DG, S 70-300 APO DG Macro, N 50 1.8, N 18-55, Vivitar 70-210 S1, S EF-500 DG Super, itd...

  2. #2

    Domyślnie

    Nie widać twojego widoku ekranu
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    Za chwilę się wk...! Skoro jedno zdjęcie jest, to gdzie jest drugie?! Wszystko robię tak samo. FCUK!
    Ostatnio edytowane przez Levy ; 18-02-2008 o 11:09
    Pozdrawiam, Krzysiek
    Nikon D200, S 24-70DG, S 70-300 APO DG Macro, N 50 1.8, N 18-55, Vivitar 70-210 S1, S EF-500 DG Super, itd...

  4. #4

    Domyślnie

    Dalej nie widać a udało mi się udało coś takieg

    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  5. #5

    Domyślnie

    Nie sądzę, by Kelby na XP-eku jechał...

  6. #6

    Domyślnie

    W wersjach CameraRAW pod Windows, nie zauwazylem nigdy przyciskow "Auto" dla kazdego suwaka z osobna. Chyba, ze moze jakas jedna taka byla, a ja ją pominalem podczas aktualizacji. W kazdym badz razie zrzut, ktory Kelby zamiescil w ksiazce, to jak widac fragment CameraRAW z MacOS, stad moze wynikac ta roznica.

    Nie rozumiem, dlaczego zatytulowales watek "Bridge...", skoro Twoje pytanie tyczy sie CameraRAW. Przeciez to dwie, zupelnie rozne aplikacje.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  7. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 755

    Domyślnie

    ja mam wersję Camera Raw 3.6 i mam tak jak w książce...

  8. #8

    Domyślnie

    Stig jak zwykle z przycinką, ale też jak zwykle z konkretną. Zatytułowałem Bridge, bo uruchamiam Camera Raw z tego poziomu, itd, ale faktycznie samo Camera byłoby bardziej właściwie. Zdaje się, że Mac-XP, to może być ta różnica.
    Dzięki.
    Pozdrawiam, Krzysiek
    Nikon D200, S 24-70DG, S 70-300 APO DG Macro, N 50 1.8, N 18-55, Vivitar 70-210 S1, S EF-500 DG Super, itd...

  9. #9

    Domyślnie

    Jak widac po wpisie madmipsa -- jedna wersja byla z takimi indywidualnymi przyciskami. Zapewne rowniez z tej korzystal Kelby, tworzac material do ksiazki.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Fakt, sprawdziłem, 3.6 ma funkcje auto rozbite, a 3.7 pod jedną pozycją.
    A z innej beczki. Czy występują jakieś inne różnice w tych wtyczkach, np 3.6 gorzej coś tam robi, czy różnica polega tylko na obsłudze innych aparatów foto?
    Pozdrawiam, Krzysiek
    Nikon D200, S 24-70DG, S 70-300 APO DG Macro, N 50 1.8, N 18-55, Vivitar 70-210 S1, S EF-500 DG Super, itd...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •