Witajcie,
mam pewien problem z (chyba) ustawieniem programu Bridge a właściwie Camera Raw. Czytam właśnie książeczkę Kelby'ego na ten temat i on na fotkach ma taki widok panelu:
a ja mam taki:
Jak widzicie jest tu pewna rozbieżność w widoku funkcji "auto". Kelby ma nad każda funkcją, a ja mam tylko jedną możliwość. Czy da się to jakoś ustawić, czy jest to kwestia wersii Camera Raw? Ja mam ostatnią, czyli 3,7.
Dzięki za pomoc
Pozdrawiam
Krzysiek
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami