moab
10-02-2008, 02:39
Witam
robiąc zdjęcia z lampą wbudowaną w D50 w trybie Auto w trudnych warunkach świetlnych autofokus wspomagany jest światłem, które oświetla przedmiot focony, i którego źródło znajduje się w body.
Moje pytanko to jak uruchomić to oświetlenie w trybie M?
robiąc zdjęcia z lampą wbudowaną w D50 w trybie Auto w trudnych warunkach świetlnych autofokus wspomagany jest światłem, które oświetla przedmiot focony, i którego źródło znajduje się w body.
Moje pytanko to jak uruchomić to oświetlenie w trybie M?