Zobacz pełną wersję : Foto - technika
Strony :
[
1]
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
- Co to jest Halacja? (9 odpowiedzi)
- Z50II + NIKKOR DX 18-140mm - nietrafiony punkt ostrości? (17 odpowiedzi)
- Fotografowanie figurek (1 odpowiedzi)
- Z50II 16-50 VR 2.8 Zdjęcie z cienia, z tyłu słońce (33 odpowiedzi)
- Jeśli nie Z8/Z9, to jaki bezlusterkowiec do foto-przyrody? (35 odpowiedzi)
- Wspomaganie AF D800 (2 odpowiedzi)
- Priorytet migawki i Auto ISO - co źle robię? (9 odpowiedzi)
- SB910 z D800 (12 odpowiedzi)
- Stabilizacja statywu w terenie (22 odpowiedzi)
- Nikon Z 6 II: Redukcja drgań tryb SPORT w body kiedy stosować (5 odpowiedzi)
- Uchylny wyświetlacz na statywie (9 odpowiedzi)
- Fotografia makro/zbliżeniowa na Nikonach Z (5 odpowiedzi)
- Aerochrome filtr - Kolari IR Chrome (0 odpowiedzi)
- Ustawianie ostrości na gwiazdy (4 odpowiedzi)
- Ostrzenie AF na nieskończoność (23 odpowiedzi)
- Zdjęcia seryjne a bufor pamieci (18 odpowiedzi)
- Czy w Nikonie Z6II trzeba mieć włączoną redukcję drgań w body jak czasy mam krótsze niż ogniskowa obiektywu? (3 odpowiedzi)
- Makro ,Mieszek USSR (7 odpowiedzi)
- Nikon P950 a fotografia w podczerwieni. (0 odpowiedzi)
- Czatownie (20 odpowiedzi)
- Rozdzielczość obiektywu (5 odpowiedzi)
- Problematyczne ,, mydło,, (8 odpowiedzi)
- GO głębia ostrości jako środek wyrazu. Samo zło czy coś fajnego? (47 odpowiedzi)
- Odbitki 30x40 w Krakowie (2 odpowiedzi)
- przysłona jak duża (12 odpowiedzi)
- Balet (29 odpowiedzi)
- Jak użyć Color checker Passport - zachód słońca (6 odpowiedzi)
- Portret/headshot ogniskowa 70mm, dystorsja/wygląd twarzy jak na 85mm (4 odpowiedzi)
- Zdjęcia z Panasonic FZ20 lepsze niż Nikon D90 i D5600 (4 odpowiedzi)
- ślub cywilny (4 odpowiedzi)
- Poradnik astrofotograficzny (11 odpowiedzi)
- Nikon Coolpix P900 czy D7100 do spottingu? (6 odpowiedzi)
- IR + D750 (30 odpowiedzi)
- Wirtualne spacery - garść informacji (13 odpowiedzi)
- Nikon D90 + VR 70-300mm f/4.5-5.6G - jaki zasięg obiektywu? (7 odpowiedzi)
- tryb AF-C z dynamicznym wyborem pola (7 odpowiedzi)
- O filtrach słów kilka || mydełko fa (14 odpowiedzi)
- Fotografia w UV (15 odpowiedzi)
- fotografowanie księżyca (1 odpowiedzi)
- Zdjęcia po zmierzchu z niepożądanym doświetleniem (23 odpowiedzi)
- Foto IR z filtrem (24 odpowiedzi)
- Co robię nie tak?Moje zdjecia po powiększeniu wyglądają na zaszumione i nieostre! (37 odpowiedzi)
- Nikon D5000 (6 odpowiedzi)
- Pomocy ze ścianką! (5 odpowiedzi)
- D70s IR590 i D70s IR720 Fotografia w podczerwieni, różnice w filtrach (1 odpowiedzi)
- Sposób na blokadę expozycji (1 odpowiedzi)
- Fotografowanie laserów (1 odpowiedzi)
- Początkujący ptaszarz - warunki niezimowe (10 odpowiedzi)
- Technika odszumiania (9 odpowiedzi)
- D800 robi prawidłowo tylko część kadru (3 odpowiedzi)
- Prześwietlone okna w tle (20 odpowiedzi)
- Nocny portret uliczny (3 odpowiedzi)
- Jak ogarnąć śmigło? (14 odpowiedzi)
- Banding posteryzacja (37 odpowiedzi)
- Porady (9 odpowiedzi)
- Jakość zdjęć (9 odpowiedzi)
- sala weselna - technika strobingu (3 odpowiedzi)
- Portret w ruchu dwóch osób - jak złapać ostrość. (10 odpowiedzi)
- zdjęcia w słabym świetle (13 odpowiedzi)
- Nikon B700 i zoom x120 (3 odpowiedzi)
- Nieostro w cieniach-problem (3 odpowiedzi)
- Jak zwiększyć nasycenie jaskrawych/fluorescencyjnych kolorów (14 odpowiedzi)
- Pytanie o ekspozycję (21 odpowiedzi)
- Fotografia przyziemna - żabia perspektywa ze statywu (32 odpowiedzi)
- Jak robić zdjęcia księżyca? (102 odpowiedzi)
- Jak zrobić takie zdjęcie (kolorystyka) (7 odpowiedzi)
- Fotografowanie mniejszych zdjęć w Archiwum. Jakie ustawienia (9 odpowiedzi)
- Jak obrobić takie zdjęcie? (15 odpowiedzi)
- Jak zrobić takie zdjęcie? (36 odpowiedzi)
- Fotograf d.... czy sprzęt za słaby? (14 odpowiedzi)
- Zdjecia w podczerwieni / Nikon D610 (17 odpowiedzi)
- Środki techniczne, które są stosowane w statywach do kamer (6 odpowiedzi)
- Nikon d7500 - tryb auto (61 odpowiedzi)
- Makro bardzo duze przyblizenie i znakomita ostrosc Jak ? (5 odpowiedzi)
- Ostrość z teleobiektywem (2 odpowiedzi)
- Fotografia makro zębów porcelanowych (4 odpowiedzi)
- Portret w ruchu (6 odpowiedzi)
- Futsal (2 odpowiedzi)
- tryb sportowy - ostrość na tle zamiast na poruszającym się obiekcie (6 odpowiedzi)
- Zamrożenie ruchu / FX vs DX (16 odpowiedzi)
- Chrzciny po koleżeńsku po raz pierwszy (57 odpowiedzi)
- Co robie źle, że są takie plamki? (6 odpowiedzi)
- ustawienie balansu bieli nikon P7800 (11 odpowiedzi)
- Statyw - zdjęcie w pionie (61 odpowiedzi)
- Zdjęcia samochodu (10 odpowiedzi)
- LabPolska (1 odpowiedzi)
- Jakość zdjęcia (11 odpowiedzi)
- Dlaczego nikkor 35mm 1.8G robi ciemniej niż kitowy 18-55 3.5-5.6 ? (9 odpowiedzi)
- Technika_ Zdjecia typu "duch" (1 odpowiedzi)
- ciemne zdjęcia (9 odpowiedzi)
- Pierwsze zdjęcia na ciemnej sali bankietowej [amator] (18 odpowiedzi)
- Ostrość twarzy (28 odpowiedzi)
- Dwa w jednym czyli zdjęcia i film. (12 odpowiedzi)
- Technika ostrych zdjęć tańczących par (27 odpowiedzi)
- Szumiące i poruszone zdjęcia (11 odpowiedzi)
- Spawanie (1 odpowiedzi)
- zdjecia w urzedzie stanu (4 odpowiedzi)
- Poradnik dla amatorów fotografów w odcinkach by Dr. Tad. Cyprian (29 odpowiedzi)
- Hiperfokalna a Średni Format (3 odpowiedzi)
- Jak sobie radzić z szumem na wyższych ISO? (19 odpowiedzi)
- Krajobraz - ustawienia (3 odpowiedzi)
- Kilka pytań - świadoma fotografia. (5 odpowiedzi)
- Parametry aparatu, a jakość obrazka (11 odpowiedzi)
- zdjęcie pioruna (19 odpowiedzi)
- Jak złapać symetrię? (7 odpowiedzi)
- Brak ostrości spowodowany brakiem umiejętności trzymania szkła, złym wyborem ustawień czy pogodą? (5 odpowiedzi)
- Fotografia ptaków i nie tylko - starter pack (56 odpowiedzi)
- Długi czas ekspozycji - zachód/wschód słońca (15 odpowiedzi)
- wpływ wielkości matrycy na GO (112 odpowiedzi)
- ISO a umiejętność naświetlania zdjęcia (4 odpowiedzi)
- Fotografia Beauty - kurs/szkolenie - znacie kogoś? (24 odpowiedzi)
- VR - kiedy ją wyłączyć (8 odpowiedzi)
- Ilford SFX200 (3 odpowiedzi)
- Makrofotografia monet - jaki zestaw ? (18 odpowiedzi)
- Portret w zbroi - wskazowki (13 odpowiedzi)
- Jak wykonać podobne ujęcie - pomoc dla nowicjusza (18 odpowiedzi)
- Fotografia stali (11 odpowiedzi)
- Ustawienia manualne P900 (6 odpowiedzi)
- Prośba o radę - brak ostrości na zdjęciach (13 odpowiedzi)
- Multiekspozycja- jak wykonać? (12 odpowiedzi)
- Głębia ostrości - graficznie (12 odpowiedzi)
- ISO - technika nadekspozycji, celem usunięcia ziarna? (20 odpowiedzi)
- Jak dobrać ustawienia do konkretnego ujęcia (6 odpowiedzi)
- Coś nie tak z aparatem czy obiektywem ? (10 odpowiedzi)
- Wymiana / żonglowanie obiektywami (5 odpowiedzi)
- korekta ekspozycji (11 odpowiedzi)
- Ciekawe techniki i metody fotografii bizensowej. (15 odpowiedzi)
- Hosting zdjęć bez kompresji ? (5 odpowiedzi)
- Czy ramki są passe? (13 odpowiedzi)
- Migawka (3 odpowiedzi)
- Fotografowanie małej bizuterii (5 odpowiedzi)
- ZDJĘCIA GRUPOWE -proszę o wskazówki (12 odpowiedzi)
- Problem z ostrością w Nikonie D3100 w kwestii tła. Proszę o pomoc. (7 odpowiedzi)
- Trzy aparaty i różne kolory (29 odpowiedzi)
- Obiektyw do zdjęć w stylu retro (12 odpowiedzi)
- Tryb "Sport" a kolory. (19 odpowiedzi)
- Kurs fot. cyfrowej jakiegoś prof. z uniwersytrtu Stanford za free (angielski) (1 odpowiedzi)
- Tekst zamieniony na krzywe w pliku tiff (12 odpowiedzi)
- Brak szczegółów na zdjęciu - wina moja czy szkła (Tamron 150-600 G1)? (13 odpowiedzi)
- Nieskończoność do dechy. (11 odpowiedzi)
- Ocena barwy światła (6 odpowiedzi)
- Zapytanie o ustawienie manualne d5200 (4 odpowiedzi)
- Zmiana rozmiaru - ostrość. (2 odpowiedzi)
- Panorama z ręki? (55 odpowiedzi)
- szumy na zdjeciu w trybie manualnym (17 odpowiedzi)
- Migawka. Jak dokładnie działa? (4 odpowiedzi)
- Ostrość mi ucieka! (62 odpowiedzi)
- Pomoc Dla Amatora :( (4 odpowiedzi)
- Kto mnie nauczy balansu bieli. (3 odpowiedzi)
- Makro - pierwsze próby. (1 odpowiedzi)
- Fotografia samolotów na wysokościach przelotowych - co można poprawić ? (8 odpowiedzi)
- Cesna (15 odpowiedzi)
- Fotografowanie komuni. (56 odpowiedzi)
- Precyzyjna korekta AF z obiektywami AF-D (7 odpowiedzi)
- Zdjęcia samochodów - odbicia na lakierze (9 odpowiedzi)
- Freelensing, zakup soczewek (2 odpowiedzi)
- odszumianie przy filtrach nd (2 odpowiedzi)
- Przeglądarka Raw na Androida (1 odpowiedzi)
- nikon d3200 jakie lampy błyskowe do zdjęć produktu (11 odpowiedzi)
- Jak obrobiono takie zdjęcie ? (10 odpowiedzi)
- Balans bieli (5 odpowiedzi)
- Zdjęcia budynków i folii (11 odpowiedzi)
- Wybór wielkości pola AF. (4 odpowiedzi)
- Jak uzyskać taki styl? (9 odpowiedzi)
- Co lepsze do makro? (18 odpowiedzi)
- jak zrobić fajny bokeh w ftografii makro? (7 odpowiedzi)
- sposob na ostre zdjecia? (18 odpowiedzi)
- Jak powstaja "takie" zdjecia??? (19 odpowiedzi)
- Rekomendowany sprzęt do klubu, rodzaj oświetlenia, techniki pracy. (25 odpowiedzi)
- Problem z ostrością i światłem w trudnym oświetleniu. (17 odpowiedzi)
- zdjęcia na chrzcie (24 odpowiedzi)
- nikon d80 + stół obrotowy i zdjęcia 360 stopni (16 odpowiedzi)
- Odblaski światła na tle (5 odpowiedzi)
- problem z WB - ustawienia manualne a różne kolory w serii (15 odpowiedzi)
- Jakość/kolory zdjęć Nikona (6 odpowiedzi)
- Praktica/Zenit- czy działa TTL? (7 odpowiedzi)
- Jak obliczyć czas? (20 odpowiedzi)
- zdj w domu jak uzyskac te swiatlo :) (12 odpowiedzi)
- Cholerne cienie :( (28 odpowiedzi)
- fioletowy zafarb na środku kadru w czerniach (16 odpowiedzi)
- Ostre zdjęcia makro w fotografii stomatologicznej (12 odpowiedzi)
- Ostrość - problemy... (4 odpowiedzi)
- Wydruk wielkoformatowy (1 odpowiedzi)
- Lampa pierścieniowa w klubie (i nie tylko) (2 odpowiedzi)
- Odbicie na szkle (13 odpowiedzi)
- Zdjęcia przez teleskop (19 odpowiedzi)
- Czas migawki a różne obiekty - ściąga (8 odpowiedzi)
- fotografia f(kształt twarzy) (2 odpowiedzi)
- Zdjęcia w karczmie (9 odpowiedzi)
- Fotografia ubrań (7 odpowiedzi)
- hoya skylight 1A - ilość światła (9 odpowiedzi)
- Jak robić zdjęcia na FLUO PARTY? (3 odpowiedzi)
- Ostre czy poruszone? (58 odpowiedzi)
- Aberracje chromatyczne - likwidowanie za pomocą filtra ? (1 odpowiedzi)
- Bezlusterkowce a AF i przysłona (4 odpowiedzi)
- Jakie ustawienia do zdjęć piłki nożnej ? (3 odpowiedzi)
- LightRoom a obrobka zdjęć (8 odpowiedzi)
- Balans bieli w LightRoom (14 odpowiedzi)
- Jak wykonać portret na dachu w nocy (10 odpowiedzi)
- Jakim aparatem/obiektywem zostały wykonane te zdjęcia? (5 odpowiedzi)
- Jak ja to zrobiłem - czyli 3 zdjęcia w jednym i chwila grozy. (12 odpowiedzi)
- Technika ostrzenia (2 odpowiedzi)
- Fotografowanie jadących samochodów (27 odpowiedzi)
- synchronizacja d3200 z lampą zewnętrzną (1 odpowiedzi)
- Korekta AF dla obiektywu (14 odpowiedzi)
- Sposób na UNIKANIE aberracji chromatycznych (13 odpowiedzi)
- Nauka fotografii raczkowanie (109 odpowiedzi)
- Problem z filtrem ND (18 odpowiedzi)
- Hugin - panorama "z podłogą i sufitem" - jak to zrobić. (2 odpowiedzi)
- Nocne zdjęcia z Nikonem D600 i szkłem 2.8 (9 odpowiedzi)
- Nikon D3200 - fotografia produktowa - jak zacząć? (8 odpowiedzi)
- Time laps - technika (9 odpowiedzi)
- Refleksy świetlne (5 odpowiedzi)
- Puszysta panna młoda ;) (14 odpowiedzi)
- Długi czas naświetlania oraz ostra postać (2 odpowiedzi)
- pomocy inne kolory wydruku zdjęcia canon pixma ip7250 (21 odpowiedzi)
- Fotografia ptaków - początkowy setup (26 odpowiedzi)
- Poradniki fotografa (11 odpowiedzi)
- Rozdzielczośc zdjęć (8 odpowiedzi)
- Od RAWu do antyramy (2 odpowiedzi)
- Colorchecker, wskazówki przy trudno świetle (7 odpowiedzi)
- problem z balansem bieli w HDR (12 odpowiedzi)
- źródło światła studyjnego w portrecie - pytanie (1 odpowiedzi)
- DPI zdjęcia (9 odpowiedzi)
- Portret z rozmazanym tłem. (6 odpowiedzi)
- Najlepsze zdjęcia ślubne jakie widziałem - technika (20 odpowiedzi)
- Głębia ostrości w fotografii produktów (7 odpowiedzi)
- Zmiana czasu w exif (23 odpowiedzi)
- Kompresja zdjęcia (19 odpowiedzi)
- Bezplatna wersja DxO (15 odpowiedzi)
- Pytanie o technikę wykonywania zdjęć typu self-portrait (12 odpowiedzi)
- Wykonanie zdjęć na piance (5 odpowiedzi)
- Kolor skóry, portret ze słońcem (4 odpowiedzi)
- Czy z tego portretu da się jeszcze coś wyciągnąć? (10 odpowiedzi)
- Jak uzyskać niebieskie tło przy pomarańczowym filtrze na lampie (2 odpowiedzi)
- Astrofotografia - "bezpieczniej" prześwietlać? (16 odpowiedzi)
- Jak wyliczyć czas otwarcia migawki (6 odpowiedzi)
- odszumianie zdjęć (2 odpowiedzi)
- Uchwycenie Samochodu w ruchu. (10 odpowiedzi)
- Ekspozycja a postprodukcja... (2 odpowiedzi)
- Kalibracja przy użyciu USB Docka metodą MadeByZośka (34 odpowiedzi)
- Nikon d90 & reportaż (7 odpowiedzi)
- Problem z kolorami zdjęć produktów, czy to coś związanego z balansem bieli ?? (11 odpowiedzi)
- wielkość zdjęcia ---> szumy (11 odpowiedzi)
- Kilka pytań na temat fotografowania w kościele (19 odpowiedzi)
- Jak omijać zielony guziczek AUTO???? (18 odpowiedzi)
- Biała klatka do winietowania obiektywu. (4 odpowiedzi)
- Zdjęcia do dokumentów (1 odpowiedzi)
- Problem z wydrukiem na bardzo nietypowym papierze (1 odpowiedzi)
- Fotografowanie imprez okolicznościowych. (17 odpowiedzi)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.