PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografowanie figurek



Michaelius
22-04-2026, 15:53
Pytanie jaki obiektyw najlepiej używać do fotografowania małych obiektów jak figurki do gier ?

Rozmiar ok 4-5 cm wysokości szerokość koło 3cm , czasem większe.

Chodzi o coś takiego :

95367


Jak szukam po internecie to widzę sugestie od macro 90-105mm do stałek 50mm

pysson
22-04-2026, 17:06
Mój głos na:
Laowa 55mm f/2.8 Tilt-shift 1X Macro (https://www.venuslens.net/product/laowa-55mm-f-2-8-tilt-shift-1x-macro/)
Jeśli to będą zdjęcia "w terenie"

Jeśli w domu to sprawdzi się każdy obiektyw marco w zakresie ogniskowych 60-105.