dareknik
02-04-2025, 11:11
Witam serdecznie
Czy w Nikonie Z6II trzeba mieć włączoną redukcję drgań w body jak czasy mam krótsze niż ogniskową obiektywu?
Wcześniej nie miałem w body z redukcją drgań i stosowałem redukcję tylko z obiektywów. Stosowałem zasadę że jak czas był krótszy od ogniskowej to nie włączałem redukcji. Jak dłuższy to włączałem i to się sprawdzało.
Pozdrawiam
Darek
Czy w Nikonie Z6II trzeba mieć włączoną redukcję drgań w body jak czasy mam krótsze niż ogniskową obiektywu?
Wcześniej nie miałem w body z redukcją drgań i stosowałem redukcję tylko z obiektywów. Stosowałem zasadę że jak czas był krótszy od ogniskowej to nie włączałem redukcji. Jak dłuższy to włączałem i to się sprawdzało.
Pozdrawiam
Darek