- Szumy w D70s (20 odpowiedzi)
- Który zestaw D40x ? (7 odpowiedzi)
- pomocy :( (6 odpowiedzi)
- d40 i macro (59 odpowiedzi)
- Dajcie jakies namiary na fimware do nikona d70s i instrukcje (1 odpowiedzi)
- Co zrobić z tymi cholernymi 3500zł?? (20 odpowiedzi)
- współpraca d80 z Nikkor AF 80-200mm F2.8 D ED- 77 mm ?? (1 odpowiedzi)
- Czyszczenie lustra ... (11 odpowiedzi)
- d80 - tak ma być? (14 odpowiedzi)
- D40 do zdjęć podwodnych ??? (4 odpowiedzi)
- D80czyD70 (48 odpowiedzi)
- Jakie szkło polecacie do D70s coś o duzej srednicy... (44 odpowiedzi)
- Zakup D80 PIŁA/POZNAŃ (7 odpowiedzi)
- Problem z ustawianym czasem (25 odpowiedzi)
- Co wybrać F65 na... (11 odpowiedzi)
- F65 czy D40 Co wybrać? (2 odpowiedzi)
- Czyszczenie matryce - zestaw adresowy (19 odpowiedzi)
- d40 i 18-70 (24 odpowiedzi)
- D50 - panoramiczne zdjęcie (12 odpowiedzi)
- Czy to brudna matryca?? (19 odpowiedzi)
- D50 - ilość wykonanych zdjeć (2 odpowiedzi)
- wybierakwielofunkcyjny a pole autofokusa D70s (7 odpowiedzi)
- Czarne rogi na zdjeciach (10 odpowiedzi)
- jak sprawdzic licznik aparatu? (7 odpowiedzi)
- D70 pytanie pilne ! (9 odpowiedzi)
- jaka ksiazka (11 odpowiedzi)
- Pojedynczy flash mozliwy? (25 odpowiedzi)
- Do Krakowian (4 odpowiedzi)
- D70 + Cha (9 odpowiedzi)
- Bardzo proszę o pomoc d70s+nikkor AF 70-300G (5 odpowiedzi)
- Pliki w D80 (10 odpowiedzi)
- Ludzie pomocy !!! tragedia w d50 (5 odpowiedzi)
- Ustawienia w D50 ? (11 odpowiedzi)
- Pomocy D40!!! (65 odpowiedzi)
- Zakup (10 odpowiedzi)
- czy jest muszla oczna do D40??? (8 odpowiedzi)
- czy trybie program mam usterkę? (3 odpowiedzi)
- Lampa blyskowa Nikon D70s (2 odpowiedzi)
- Nowy D80-Fotojoker-problem (55 odpowiedzi)
- jak to jest z tymi raw (24 odpowiedzi)
- D50 wodoodporny... (31 odpowiedzi)
- [Pomoc brudna matryca D70s] + drugi problemy :( (15 odpowiedzi)
- d70 - nie mozna odczytac plikow z karty (20 odpowiedzi)
- D70s i jaśniejszy wizjer? (5 odpowiedzi)
- Nikon D50 i podglad zdjec na TV !!POMOCY!! (6 odpowiedzi)
- Jak to działa (5 odpowiedzi)
- D40 i kobieta (40 odpowiedzi)
- Problem z wizjerem (12 odpowiedzi)
- Dziwne pasy na zdjęciach z D70 (18 odpowiedzi)
- D70s szumy w przejściach tonalnych czerni/cieni (13 odpowiedzi)
- Który lepszy? (10 odpowiedzi)
- Czyżby zabrudzona matryca - POMOCY (13 odpowiedzi)
- Jak nie zabrudzić matrycy ? (54 odpowiedzi)
- problem d50 (2 odpowiedzi)
- D80?? (3 odpowiedzi)
- Kupić D80 czy nie oto jest pytanie! (10 odpowiedzi)
- d40 umarł, serwis, media markt a promocja... (14 odpowiedzi)
- czas otwarcia migawki w d70s z lampą sb-800 (5 odpowiedzi)
- D80 - 'optymalizacja zdjęcia' a RAWy (9 odpowiedzi)
- nikon d40 (2 odpowiedzi)
- Pierwsza sesja (20 odpowiedzi)
- Szukam Forumowicza Który Kupił Moje 50/1.8 (7 odpowiedzi)
- Ostrość a tło (samowyzwalacz) (16 odpowiedzi)
- problem z ustawieniem przysłony na 1.8 przy wbudowanej lampie (26 odpowiedzi)
- d50 w obliczu nowych premier. (56 odpowiedzi)
- WB w D40 (3 odpowiedzi)
- D40 + Nikkor 50/1.8D (41 odpowiedzi)
- Nikon d40 i capture nx (3 odpowiedzi)
- Nieszczelna (?) puszka? (6 odpowiedzi)
- problem z D50 (2 odpowiedzi)
- Nikon D50 + obiektyw Sigma (6 odpowiedzi)
- nikon d80 z luneta nikon fieldscope ed82 (1 odpowiedzi)
- Awaryjność D80 (41 odpowiedzi)
- Matryca CMOS w Nikonie !? (2 odpowiedzi)
- D80, lampa i 18-135 (7 odpowiedzi)
- Czy warto D80 (7 odpowiedzi)
- Wielkość zdjęcia w D80 (12 odpowiedzi)
- Witam i pytam:) (15 odpowiedzi)
- skąd się to bierze... (5 odpowiedzi)
- Odklejajaca się guma w D50 (31 odpowiedzi)
- zepsute d50(?) (19 odpowiedzi)
- Balans bieli "Pre" (14 odpowiedzi)
- Silnik autofocusa na 50% (15 odpowiedzi)
- Czy warto zamienić D70 na D80 (62 odpowiedzi)
- D80 pierwsze wrażenia (7 odpowiedzi)
- Nikon D80 problem z ostrością (237 odpowiedzi)
- Ustawienia D70s.... (4 odpowiedzi)
- Tryb M w d70s. (3 odpowiedzi)
- pomocy - plamy na długich czasach (18 odpowiedzi)
- D40 + obiektyw (23 odpowiedzi)
- Akumulator - Nikon D50 (31 odpowiedzi)
- problem po nakręceniu filtra (23 odpowiedzi)
- "Zawiesił sie i umarł" czyli moj D80 (9 odpowiedzi)
- Olympus E-410, czy Nikon D70's? -Pilny zakup! (30 odpowiedzi)
- Problem z D80 (3 odpowiedzi)
- Zbroja na NIKON-a (29 odpowiedzi)
- D40 i 50/1,8 (49 odpowiedzi)
- Karta gwarancyja a zwrot kasy (11 odpowiedzi)
- Matowka (6 odpowiedzi)
- D40 i pierścienie (5 odpowiedzi)
- Ostrość - Nikon D50 (11 odpowiedzi)
- Roznica w wielkosci obiektywow (18 odpowiedzi)
- AF nie dziala??!! (23 odpowiedzi)
- D80 i podgląd głębi ostrości (4 odpowiedzi)
- długie czasy naswietlania i plamki na zdjeciach (4 odpowiedzi)
- Jak zdemontować przycisk spustu migawki w D50? (4 odpowiedzi)
- Przepalenie zdjęcia (40 odpowiedzi)
- nikon d70s szukam instrukcji ? (3 odpowiedzi)
- mas babo placek (24 odpowiedzi)
- D70 problem (1 odpowiedzi)
- ostrosc i itp w d40 (5 odpowiedzi)
- co wybrac d 40x czy d80 (7 odpowiedzi)
- D70s brud (8 odpowiedzi)
- D70s-znikające zdjęcia po przejściu przez elektroniczną bramkę (19 odpowiedzi)
- Czyżby do D300 (4 odpowiedzi)
- Co kupic? (48 odpowiedzi)
- PROBLEM z SERWISEM i lampą błyskową (33 odpowiedzi)
- Uszkodzony podgląd głębi - Pomocy (8 odpowiedzi)
- Numer katalogowy? (8 odpowiedzi)
- komputer nie widzi SD (15 odpowiedzi)
- D80 i czas B (22 odpowiedzi)
- D80, samowyzwalacza, szybsze podnoszenie listra. (7 odpowiedzi)
- D80 'zawieszanie się' aparatu (11 odpowiedzi)
- D70s a D80 (43 odpowiedzi)
- Paprochy w wizjerze? (1 odpowiedzi)
- D80 - wspomaganie AF dziwnie działa (13 odpowiedzi)
- RAW/NEF z D80 - ile wazy ? (8 odpowiedzi)
- obiektyw do d80 (17 odpowiedzi)
- d40 i pilot uniwersalny (3 odpowiedzi)
- pomocy!dylemat amatora z ambicja :) (37 odpowiedzi)
- Problem z Capture NX (1 odpowiedzi)
- d40 kit lens (18-55mm f3.5-5.6g af-s)?? (6 odpowiedzi)
- Czemu RAW rozczarował? (6 odpowiedzi)
- d80 z gripem + 70-200 VR - dziwna sprawa (10 odpowiedzi)
- głośny AF- D70s (7 odpowiedzi)
- D 50 i Sigma7--300 mmD 1:4-5.6 APO czy to razem działa DOBRZE? (19 odpowiedzi)
- Adapter z M42 do D80 (5 odpowiedzi)
- Pokrętło sterowania (9 odpowiedzi)
- jaki aparat i lampa (12 odpowiedzi)
- Czy podejdzie karta do d40? (6 odpowiedzi)
- polskie menu w d80 kupionym w USA (22 odpowiedzi)
- Wytrzymałość migawki w Nikon D80 (20 odpowiedzi)
- D40 - Nikon Capture NX czy Adobr Lightroom (2 odpowiedzi)
- D70s + Nikkor 50/1.8D - hotspot przy f22 (6 odpowiedzi)
- Dlaczego tak mało zdjęć (38 odpowiedzi)
- D40 problemów część dalsza. ;( (22 odpowiedzi)
- nikon d70s (5 odpowiedzi)
- Papruch w wizjerze;/ (6 odpowiedzi)
- Czas B [bulb] (21 odpowiedzi)
- RAW z D80 (54 odpowiedzi)
- SD do D80 (36 odpowiedzi)
- Obróbka zdjęć NEF - Nikon Capture NX i D40 ... (2 odpowiedzi)
- d80 + Tamron lub Minolta (8 odpowiedzi)
- D70s problem (12 odpowiedzi)
- zima a lato w d40 (24 odpowiedzi)
- D40 + 18-135 jak to dziala?? (13 odpowiedzi)
- Ewentualna rekalamacja i naprawa (4 odpowiedzi)
- Obiektyw z Minolty z AF do Nikona D50 (4 odpowiedzi)
- Nikon D70 - przebieg (13 odpowiedzi)
- Migawka hybrydowa w D40x (10 odpowiedzi)
- Czy D40 Może Robić Zdjęcia Na Podglądzie Lcd ? (11 odpowiedzi)
- Problem z obiektywem (4 odpowiedzi)
- D70s Dziwne zafarby nazdjęciach (10 odpowiedzi)
- [D50] - Kolory zdjęć - nasycenie czerwieni (22 odpowiedzi)
- Usterka w D80 ? (15 odpowiedzi)
- polska instrukcja do Nikon D40 (8 odpowiedzi)
- Nikon D70s i oświetlacz AF ....? pytanie (4 odpowiedzi)
- D40 i nikon Capture NX i profile kolorów ??? (5 odpowiedzi)
- Bad pixel(e) w Nikonie D50 (14 odpowiedzi)
- ma ktos manuala lub rozkredal D50? (7 odpowiedzi)
- Testy D40x dla czytelników (1 odpowiedzi)
- Błyski na wyświetlaczu LCD (5 odpowiedzi)
- przeglądanie zdjęć w d70s (4 odpowiedzi)
- Lampa W D40 (14 odpowiedzi)
- Wezyk MC DC1 czy istnieje mozliwosc przedluzenia?? (3 odpowiedzi)
- d80 czy d50? (54 odpowiedzi)
- Zabrudzenie D40 ? (8 odpowiedzi)
- nikon d80 (11 odpowiedzi)
- Polskie menu Nikon d70s (8 odpowiedzi)
- D80: srodk. pole AF - norm. czy szerokie? (3 odpowiedzi)
- co zyskam a co strace - ciekawość (47 odpowiedzi)
- linie kadrowania i jakas inna linia (3 odpowiedzi)
- Czujnik AF D50 - wymiana (17 odpowiedzi)
- ot problem - żona mi zabrała aparat (23 odpowiedzi)
- Czy to ptaki... (16 odpowiedzi)
- D70 bez karty (6 odpowiedzi)
- D40 i wartości Auto ISO ? (16 odpowiedzi)
- D40x - Grip (4 odpowiedzi)
- z analogowej na cyfrową lustrzankę, co wybrać? (42 odpowiedzi)
- d70s śmieszna awaria (6 odpowiedzi)
- I ot nowy problem - WIZJER W D40 - POMOCY (10 odpowiedzi)
- Ich liebe Saturn.De (33 odpowiedzi)
- D40 i powergrip (4 odpowiedzi)
- Nowe body nikona?? (35 odpowiedzi)
- podgląd zdjęć na kompie (9 odpowiedzi)
- Zrzut zdjęc na pendriva w D70s? (9 odpowiedzi)
- Czy warto D70? (56 odpowiedzi)
- [solution] D40 i wężyk spustowy (4 odpowiedzi)
- AF AIS a d80 (1 odpowiedzi)
- Duże odbitki ślubne z D70 (13 odpowiedzi)
- JPG z D70s (84 odpowiedzi)
- czas zacząć zbierać na nową migawkę? (24 odpowiedzi)
- D40 głośna praca??? (19 odpowiedzi)
- Brak Jpg L /large/ w moim D 70 ??? (6 odpowiedzi)
- grip do D40 - czy ktoś coś wie więcej? (4 odpowiedzi)
- puszki ze śrubokrętem a SWM (3 odpowiedzi)
- Typ wtyczki do gniazda wężyka d70s (10 odpowiedzi)
- d70s + ... no wlasnie co? :) (12 odpowiedzi)
- Pytanie o D80 (14 odpowiedzi)
- Jak sprawdzić przebieg w D50? (5 odpowiedzi)
- Kiedy użyć: pomiar centralno-ważony? (42 odpowiedzi)
- Nikon D40X + ob. Nikkor 18-55 mm + Nikkor 55-200 mm (32 odpowiedzi)
- d80-bubel czy wada? (20 odpowiedzi)
- Macro w D40 (3 odpowiedzi)
- Pyt. do użytkowników D40 i drugie pyt. o balans bieli (5 odpowiedzi)
- Pierścień Marumi a FF na wyświelaczu. (14 odpowiedzi)
- NAŚWIETLANIE d70s (7 odpowiedzi)
- d40 d50 czy d70 (8 odpowiedzi)
- Gwarancja a czyszczenie (11 odpowiedzi)
- dziwna plama (2 odpowiedzi)
- Do właścicieli D80 (1 odpowiedzi)
- wężyk spustowy (6 odpowiedzi)
- Zakup używanego D50/70-jaki przebieg wytrzymują? (12 odpowiedzi)
- Nikon D50 błąd podczas kopiowania.... (13 odpowiedzi)
- Problem z D50 (22 odpowiedzi)
- Autofocus (4 odpowiedzi)
- d50-czy mozna wgrac polskie menu? (15 odpowiedzi)
- Awaria D50 (4 odpowiedzi)
- Obiektywy manualne do d40 (3 odpowiedzi)
- Uszkodzenie obiektywu? (2 odpowiedzi)
- Problem z lampa blyskowa wbudowana d50..prosze o pomoc (5 odpowiedzi)
- dziwny guzik na korpusie d40 (23 odpowiedzi)
- Jaki tryb kolorów? (6 odpowiedzi)
- Nikon D70s 18-70 Sb600 Jak Robic Dobre Zdjecia? (52 odpowiedzi)
- ciemne zdjecia D50 (25 odpowiedzi)
- Nikon D70 pomoc :) (5 odpowiedzi)
- Nikon i USB (70 odpowiedzi)
- mam pytanie dot D40 stki (14 odpowiedzi)
- Dylemacik: szkło czy body?? (38 odpowiedzi)
- Nikon D70s + Nikkor 18-70 ciemno i brak osrości ( HELP ) (8 odpowiedzi)
- D50 / D70s / 400D (23 odpowiedzi)
- 90 lat Nikon (17 odpowiedzi)
- czy ktoś testował D70+UC ZOOM 28-105 mm 1:4 - 5.6 (srednica 58) ? (8 odpowiedzi)
- D70 po naprawie lustra/migawki (6 odpowiedzi)
- Problem z Tamronem 55-200 w D70s (2 odpowiedzi)
- Zacinający się spust migawki (d70s) (20 odpowiedzi)
- Nowe body D80 :-D (8 odpowiedzi)
- Nikon D40 - zdjecia w pomieszczeniach w trybie AUTO (8 odpowiedzi)
- D80 czy D70s a moze FF ? (23 odpowiedzi)
- pytania od jeszcze "zielonego" posiadacza D80 (12 odpowiedzi)