Zobacz pełną wersję : Problem z wizjerem
Witam,
Mam problem z wizjerem w D40. Trzy punkty ostrosci działaja, ale na dole wizjera nie wyswietla sie zadna ikonka...
To sie jakos wylaczylo? W instrukcji pisze ze cos moze byc z temperatura....
Prosze o pomoc.
Naciśnij do połowy spust migawki i zobacz czy się wyświetla.
Pozdrawiam :)
Hmm jakby Ci to powiedzieć... D40 ma tylko 3 pola ostrości...
Wyswietlaja sie tylko pola ostrosci... ale na dole powinny byc jeszcze ikonki typu:
bateria, czas migawki, przyslona, blysk, ile zdjec itp
Witam,
ale na dole wizjera nie wyswietla sie zadna ikonka...
Żebyśmy się zrozumieli chodzi tobie o listwę z informacjami która się na dole wyświetla, a nie o dodatkowy punkt AF ?? :)
Wyswietlaja sie tylko pola ostrosci... ale na dole powinny byc jeszcze ikonki typu:
bateria, czas migawki, przyslona, blysk, ile zdjec itp
No to się rozumiemy :-D tak jak napisałem na samym początku z tym, że aparat musi być włączony a potem naciśnij do połowy spust i się wyświetli :)
Pozdrwaiam
No to się rozumiemy :-D tak jak napisałem na samym początku z tym, że aparat musi być włączony a potem naciśnij do połowy spust i się wyświetli :)
Pozdrwaiam
Nie wyswietla sie, ciemnosc na dole :)
Moze kos ma jeszcze jakis pomysl?
wiktor.bakiewicz
29-08-2007, 23:10
A może poprostu bateia padła, naładuj albo wsadź nowe i zobaczysz.
A może poprostu bateia padła, naładuj albo wsadź nowe i zobaczysz.
Naładowane i dalej nic :(
Andrzej_D
30-08-2007, 21:11
A czy są jeszcze jakieś inne oznaki życia w tymże D40?
Mozesz zdjecie zrobic?
Tak, bez problemu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.