PDA

Zobacz pełną wersję : d40 kit lens (18-55mm f3.5-5.6g af-s)??



MarzycielPL
06-08-2007, 19:52
Witam ostatnio zauwazylem cos takiego czy to normalne?? Czy u reszty uzytkownikow tego szkla jest podobne, http://pl.youtube.com/watch?v=-lodX0iAxaQ

Pozdrawiam MarzycielPL

Paprycjusz
06-08-2007, 20:02
Tak, jest normalne. Tylko uważaj, żeby nie za mocno, bo można cośtam urwać i obiektyw leci do serwisu (pozdrowienia dla NP...).

mooliczek
06-08-2007, 20:12
Spróbuj odblokować przycisk A/M na obiektywie i zobacz, co się stanie :-o

Pozdrawiam,
Mooliczek

MarzycielPL
06-08-2007, 20:19
Gdy odblokuje A/M moge krecic nim dobierajac ostrosc gdy wlacze na A to blokuje sie i sam ja dobiera. Gdzies juz czytalem ze to normalne ale chcialem sie upewnic. Natomiast w wiekszym obietywie 55-200 mimo ze przelacze na M nie moge dobierac ostrosci czy to tez normalne. Sorki za pytania laikowe:)

AndrzeY
06-08-2007, 20:23
no ja tez tak mam, to chyba normalne, bo nie mam problemu z obiektywem.

technolub
06-08-2007, 22:18
Witam

Normalna sprawa, nie masz się czym przejmować. Życzę udanych fotek :)

Pozdrawiam

dolpharts
06-08-2007, 22:43
heh ... moj obiektyw (zestaw kitowy =P) tesh ma luzy - co prawda nie az takie, ale ma