Zobacz pełną wersję : D70 pytanie pilne !
Witam jestem poczatkujacy z d70 i odnalazlem na manualu tryb bulb ale dziala on tak ze trzeba trzymac spust, czy da sie jakos przestawic aparat w taki sposob aby nacisnac spust, puscic i nacisnac drugi raz aby skonczyl naswietlac ??
Chodzi mi o mozliwosc dlugiego naswietlania zdjec (30 minut) lub wiecej, da sie to jakos zrobic ??
Z gory dzieki za odpowiedz.
czyli co, dluzsze naswietlanie tylko z palcem na spuscie, lub z pilota ?? A czy jakbym kupil pilota to moglbym odejsc od aparatu i na pol godziny zajac sie czyms innym ??
ty nie kochasz matrycy prawda ??
z pilotem sie da , bulb z nim dziala inaczej - o ile wiadomo, czyli pierwsze wcisniecie to start , drugie to stop ;)
ty nie kochasz matrycy prawda ??
nie rozumiem, moglbys jakos jasniej, napisalem ze jestem poczatkujacy.
:D Procesor D70 nie jest 2 rdzeniowym 64bitową machina do rejstrowania filmów. rozkazanie jej rejstrowania wszystkiego co zobaczy przez to poł godziny skonczyło by sie widokiem białego prostokąta nie wspomne juz o pocie który zapewne był by widoczny po tak cięzkiej pracy...
Łukasz F.
01-09-2007, 00:20
:D Procesor D70 nie jest 2 rdzeniowym 64bitową machina do rejstrowania filmów. rozkazanie jej rejstrowania wszystkiego co zobaczy przez to poł godziny skonczyło by sie widokiem białego prostokąta nie wspomne juz o pocie który zapewne był by widoczny po tak cięzkiej pracy...
Patio chcia,l chyba, przez to powiedziec, abys nie naduzywal zbtnio dlugiego czasu naswietlania [ze szkoda dla matrycy];)
Łukasz F.
01-09-2007, 00:22
Swoja droga w D70 pozostaje tylko pilot, koszt niewielki, no name mozesz kupic za jakies 30 zlotych albo i mniej, dziala jak nalezy:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.