Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : D70 pytanie pilne !



m@rcin
31-08-2007, 23:52
Witam jestem poczatkujacy z d70 i odnalazlem na manualu tryb bulb ale dziala on tak ze trzeba trzymac spust, czy da sie jakos przestawic aparat w taki sposob aby nacisnac spust, puscic i nacisnac drugi raz aby skonczyl naswietlac ??

Chodzi mi o mozliwosc dlugiego naswietlania zdjec (30 minut) lub wiecej, da sie to jakos zrobic ??

Z gory dzieki za odpowiedz.

Patio
31-08-2007, 23:56
nie

eef
31-08-2007, 23:57
zainwestuj w pilota ;)

m@rcin
31-08-2007, 23:57
czyli co, dluzsze naswietlanie tylko z palcem na spuscie, lub z pilota ?? A czy jakbym kupil pilota to moglbym odejsc od aparatu i na pol godziny zajac sie czyms innym ??

Patio
31-08-2007, 23:59
ty nie kochasz matrycy prawda ??

pdzran
31-08-2007, 23:59
z pilotem sie da , bulb z nim dziala inaczej - o ile wiadomo, czyli pierwsze wcisniecie to start , drugie to stop ;)

m@rcin
01-09-2007, 00:02
ty nie kochasz matrycy prawda ??

nie rozumiem, moglbys jakos jasniej, napisalem ze jestem poczatkujacy.

Patio
01-09-2007, 00:07
:D Procesor D70 nie jest 2 rdzeniowym 64bitową machina do rejstrowania filmów. rozkazanie jej rejstrowania wszystkiego co zobaczy przez to poł godziny skonczyło by sie widokiem białego prostokąta nie wspomne juz o pocie który zapewne był by widoczny po tak cięzkiej pracy...

Łukasz F.
01-09-2007, 00:20
:D Procesor D70 nie jest 2 rdzeniowym 64bitową machina do rejstrowania filmów. rozkazanie jej rejstrowania wszystkiego co zobaczy przez to poł godziny skonczyło by sie widokiem białego prostokąta nie wspomne juz o pocie który zapewne był by widoczny po tak cięzkiej pracy...

Patio chcia,l chyba, przez to powiedziec, abys nie naduzywal zbtnio dlugiego czasu naswietlania [ze szkoda dla matrycy];)

Łukasz F.
01-09-2007, 00:22
Swoja droga w D70 pozostaje tylko pilot, koszt niewielki, no name mozesz kupic za jakies 30 zlotych albo i mniej, dziala jak nalezy:)