Zobacz pełną wersję : Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
- D70 - błedny pomiar expozycji (15 odpowiedzi)
- d80 18-200 czy c40d 18-250 (3 odpowiedzi)
- D80 (22 odpowiedzi)
- D80 + tryb A i S (11 odpowiedzi)
- Wrażenia D60 ?? (4 odpowiedzi)
- problem w D70s dolny punky AF (15 odpowiedzi)
- D 70s Automatyczne wyzwalanie czy to możliwe ? (5 odpowiedzi)
- Czy można wymienić filtr przepustowy? (24 odpowiedzi)
- Jest D80 i co dalej (9 odpowiedzi)
- Kabel USB UC-E4 zamiennik (1 odpowiedzi)
- Lampa czy obiektyw (14 odpowiedzi)
- Zdjęcia "jak przez ciemną zasłonę" (16 odpowiedzi)
- Lexar Premium CompactFlash 1024MB 80x (3 odpowiedzi)
- Sd Iii Exstreme (7 odpowiedzi)
- D70s przestał komunikować się przez USB (5 odpowiedzi)
- D70s plus lampa wbudowana. (5 odpowiedzi)
- Nie robi zdjęć z bliska (36 odpowiedzi)
- d70 + 18-70mm, czy d40x + 18-55mm POMOCY (47 odpowiedzi)
- D80-zmiana stopnia przysłony (10 odpowiedzi)
- D80 z USA (27 odpowiedzi)
- Czy D70s zadziała z Nikon Ai-S 300/2.8 IF-ED? (3 odpowiedzi)
- D80 tryb zielony ;) (38 odpowiedzi)
- Nowy d80 - problem z wizjerem (15 odpowiedzi)
- D40 polskie menu ? (25 odpowiedzi)
- Wymiana D70 na D 80 (20 odpowiedzi)
- D40 czy D80? (41 odpowiedzi)
- Da rady ktos zmienic menu w D80 (11 odpowiedzi)
- PROBLEM D70s: różna ekspozycja przy tych samych ustawieniach czas/przyslona/iso (13 odpowiedzi)
- Nikon D50 vs. Canon 30D (40 odpowiedzi)
- D60, pierwsze wrazenia (15 odpowiedzi)
- Nikon D80 i karta pamięci Sandisk SDHC 4 GB Extreme III (41 odpowiedzi)
- Współpraca D50 z Nikon AF-S 24-70 mm F/2,8G ED (6 odpowiedzi)
- Mój D70s zwariował - przycisk przesłony przymyka i przesłonę i lustro. (18 odpowiedzi)
- D40 - problem z manualnym pomiarem balansu bieli (20 odpowiedzi)
- Ostrośc w D40, a fotografowanie w ciemności (7 odpowiedzi)
- gdzie podziewa sie kurz z matrycy? (12 odpowiedzi)
- Plamy na zdjęciu (36 odpowiedzi)
- Wyzwalanie z pilota ? (12 odpowiedzi)
- Pytanie od poczatkującej- D40x- ostrość? (17 odpowiedzi)
- D40x problem :( (15 odpowiedzi)
- Funkcja rear. (7 odpowiedzi)
- D40 - warto? (18 odpowiedzi)
- D60 - test (7 odpowiedzi)
- ERR - Nikon D80 (6 odpowiedzi)
- d80 czy canon 30 d ?? (30 odpowiedzi)
- Rozbity górny LCD w D70 (28 odpowiedzi)
- [HELP] uszkodzony D70 (6 odpowiedzi)
- D80 Iso 3200 (38 odpowiedzi)
- Brudy - D70 czy kit ?? (13 odpowiedzi)
- problem z czyszczeniem filtra DP w D40 (6 odpowiedzi)
- D70 - jak sprawdzić napęd AF? (8 odpowiedzi)
- Błąd F - - (14 odpowiedzi)
- d70s i niezamykająca się lampa błyskowa (30 odpowiedzi)
- Słowa, określenia... forum nikoniarze.pl (201 odpowiedzi)
- Maksymymalna karta do D70? (7 odpowiedzi)
- D40x na D80 (50 odpowiedzi)
- ile razy do celu? (31 odpowiedzi)
- Problem z obiektywem Nikon d50 (11 odpowiedzi)
- D70s Czy ja uszkodzilem matryce ? (10 odpowiedzi)
- d50 uzywane czy nowe d40x - samo body (104 odpowiedzi)
- Przebieg 21tys u d50 ?!!? (22 odpowiedzi)
- Bad pixele w D40x ??? (4 odpowiedzi)
- Zmiana nazwy zdjęcia w body D80 (16 odpowiedzi)
- [D40x] Katalog zapisywania zdjęć (2 odpowiedzi)
- D 80 i lampa (7 odpowiedzi)
- Camera Control Pro lub cos innego (8 odpowiedzi)
- [D70s] Największy rozmiar kart pamięci (6 odpowiedzi)
- WB w D50 (10 odpowiedzi)
- licznik zdjęć wykonanych przez D80 (19 odpowiedzi)
- Nikon d40x (61 odpowiedzi)
- D70s + 2 szkła - pomoc w wycenie. (7 odpowiedzi)
- Nikon D40 18-88 zły podgląd zdjęć (21 odpowiedzi)
- Plamka na zdjęciach. (11 odpowiedzi)
- Pomocy!!! D70 nie działa (12 odpowiedzi)
- Zdjecie do oceny (8 odpowiedzi)
- Zdjęcia do góry nogami :) (40 odpowiedzi)
- Ustawienia D50 (5 odpowiedzi)
- Guma (29 odpowiedzi)
- D 70s -jaki obiektyw (12 odpowiedzi)
- D40 problem z AF (19 odpowiedzi)
- Tryb wyboru AF - D40 (12 odpowiedzi)
- Zbiorczy: robienie zdjec bez obiektywu (18 odpowiedzi)
- zamiana d80 na.....? (9 odpowiedzi)
- zamiana D70S NA D80 (47 odpowiedzi)
- D70 i maks iso (12 odpowiedzi)
- d70s i jego spust (18 odpowiedzi)
- Kupno aparatu w Australii... (16 odpowiedzi)
- problem z matrycą?? (9 odpowiedzi)
- MENU polskie-angielskie (15 odpowiedzi)
- Chyba rysy na martycy D40 (40 odpowiedzi)
- D60 sample :D (58 odpowiedzi)
- mniejsza rozdzielczość w D80 (5 odpowiedzi)
- d40 małe pytanko (12 odpowiedzi)
- Nikon D40 i obiektyw (18 odpowiedzi)
- AF w trybie samowyzwalacza (D40) (13 odpowiedzi)
- D90 rozwieje watpliwosci (234 odpowiedzi)
- Nikon D60 i Wi-Fi (49 odpowiedzi)
- Zdjęcia seryjne w D80 (5 odpowiedzi)
- D70 po upadku (6 odpowiedzi)
- Moc lampy blyskowej w D80 (5 odpowiedzi)
- to co teraz? (30 odpowiedzi)
- Witam. Czy D 80 obsługuje karty SDHC III ETREME 4GB??? (6 odpowiedzi)
- Instrukcja d70s PL (3 odpowiedzi)
- Gdzie kupić gruchę do matrycy we Wrocku? (5 odpowiedzi)
- bad/hot pixel w 7 dniowym D80 (30 odpowiedzi)
- Wyłączacie aparat do zmiany szkła? (70 odpowiedzi)
- pilne!!! problem fee (6 odpowiedzi)
- Pomocy Potrzebuje Stalke... (10 odpowiedzi)
- Zamoczyłem D70s (41 odpowiedzi)
- Nikon (10 odpowiedzi)
- widoczność przy podniesionym lustrze D40 (31 odpowiedzi)
- D80 jakie obiektywy (7 odpowiedzi)
- Filtr dolnoprzepustowy- problem (1 odpowiedzi)
- D70s - obrotowy spust (37 odpowiedzi)
- Nikon d40x - problem z podnoszeniem lampy (10 odpowiedzi)
- D70 i brak wyświetlania. (5 odpowiedzi)
- Jeden punkt AF nieostrzy (19 odpowiedzi)
- D40x koniec produkcji ??? (26 odpowiedzi)
- CF ultra III do D70 (2 odpowiedzi)
- Długie czasy wNikon D4o (6 odpowiedzi)
- zrobilem upgrade 1.01 -> 1.10 (163 odpowiedzi)
- d40x podgląd live -istnieje? (10 odpowiedzi)
- D50 problem z ostrzeniem (2 odpowiedzi)
- [d40x] W jaki sposób użyc zewnętrznej lampy zdalnie? (23 odpowiedzi)
- D60 - bezśrubokręci - a jednak kręci... (617 odpowiedzi)
- Nikon D80 "refurbished" (29 odpowiedzi)
- Numer seryjny d70 (4 odpowiedzi)
- Problem z balansem bieli w hali D70s (14 odpowiedzi)
- Problem! D50 + Tokina 12-24 (7 odpowiedzi)
- jakie ustawienia w d80 ?? (19 odpowiedzi)
- D70s takie cos na zdjęciach (9 odpowiedzi)
- uniesienie lustra w D80 (4 odpowiedzi)
- Maksymalny rozmiar karty SD do D80. (17 odpowiedzi)
- D70s - cena (11 odpowiedzi)
- D80 - coś w nim klekocze (2 odpowiedzi)
- aparat i obiektywy dla podróżnika? (32 odpowiedzi)
- zdjecia czarno-biale Nikon D80 (11 odpowiedzi)
- ustawienie opcji sterowania podczerwienią w D50 (10 odpowiedzi)
- Problem z AF w D50 (13 odpowiedzi)
- Poradzicie co kupic do 4000zł ?:) dobry zestaw (146 odpowiedzi)
- D80 Migawka (28 odpowiedzi)
- Testowanie D80 (16 odpowiedzi)
- D80 i problem z usb (10 odpowiedzi)
- Wejście do świata lustrzanek, proszę o pomoc z wyborem (30 odpowiedzi)
- Nikon D40 - problem ?? (5 odpowiedzi)
- Import raw z d70s i nie kopiuje wszystkiego (1 odpowiedzi)
- błąd AF w D80 i reklamacja (88 odpowiedzi)
- problem (11 odpowiedzi)
- wysokie ISO - nietypowe pytanie (35 odpowiedzi)
- jakiś wzór ekranu w D50 i SB-600 (10 odpowiedzi)
- NIKON d80 czy CANON EOS 400D??? I jakie obiektywy??? (28 odpowiedzi)
- problem z mechanizmem ostrości- D40x (13 odpowiedzi)
- D70s a SanDisk CF Extreme III 4GB (4 odpowiedzi)
- D40 - problem (13 odpowiedzi)
- Co kupić do D40? (48 odpowiedzi)
- D40 czy D70 (65 odpowiedzi)
- Skaza na filtrze matrycy ? D80 (11 odpowiedzi)
- znowu uszkodzony kapec :[ (4 odpowiedzi)
- D70s - pulsujące F, styki obiektyw a body (9 odpowiedzi)
- Firmware D50 - co daje i gdzie bezpiecznie pobrac? (23 odpowiedzi)
- D40 a obiektywy (5 odpowiedzi)
- Manualne obiektywy do D40 (2 odpowiedzi)
- jeszcze jeden problem.... (9 odpowiedzi)
- wada fabryczna? (8 odpowiedzi)
- braketing w d50 (1 odpowiedzi)
- D30..D70... odradzaja ... doradzaja... (37 odpowiedzi)
- D80 hot ? (19 odpowiedzi)
- D50 Uszkodzony RAW w bracketingu (14 odpowiedzi)
- problem z D70s (6 odpowiedzi)
- Dziwne paski (49 odpowiedzi)
- nikon d70 40000 zdjęć (36 odpowiedzi)
- Czy warto? (14 odpowiedzi)
- Nikon D40x - początek zabawy (38 odpowiedzi)
- uszkodzone pliki RAW (14 odpowiedzi)
- D40 czy D40x (5 odpowiedzi)
- Problem z USB D80 , brak połączenia z PC-tem (13 odpowiedzi)
- D50 zimą (22 odpowiedzi)
- Synchronizacja lampy w d40x ?? (8 odpowiedzi)
- GÓRNY WYŚWIETLACZ LCD w D70 (26 odpowiedzi)
- ciemność w wizjerze d80?? (20 odpowiedzi)
- Czyszczenie matrycy (56 odpowiedzi)
- d 50 problem z lampa i klapką karty pamieci (2 odpowiedzi)
- zwieszone lustro w d70s (4 odpowiedzi)
- Czy we Wrocku można wyczyścić matrycę? (15 odpowiedzi)
- Kiedy Następca D80 ???!!!! (9 odpowiedzi)
- Dzisiaj kupilem D40 (14 odpowiedzi)
- Pulsujące F, zamiast wartości czasu i przesłony. (6 odpowiedzi)
- Przesiadka z D80 na D40x (5 odpowiedzi)
- Jutro kupuje D40 (64 odpowiedzi)
- Help, Help (14 odpowiedzi)
- d40 i fajerwerki (7 odpowiedzi)
- D50 vs 5D CROP (23 odpowiedzi)
- Osiołkowi w żłoby dano... (66 odpowiedzi)
- Pilne D70 Error (1 odpowiedzi)
- Przesiadka na lustro i dylemat (32 odpowiedzi)
- Jaki zestaw bardziej opłacalny? (13 odpowiedzi)
- d-50 jaka grupa aparatów (6 odpowiedzi)
- Trudny wybór (7 odpowiedzi)
- D40x Datownik (6 odpowiedzi)
- Problem z baterią w D80 (11 odpowiedzi)
- Nikon D60 (16 odpowiedzi)
- D70 i Nikkor 80-200/2.8 D ED (1 odpowiedzi)
- Co to a przycisk (spód) w D70s? (14 odpowiedzi)
- d80 +50mmf/1.8d - prosze o szybka pomoc (14 odpowiedzi)
- Nikon D80 , a Canon 40D (19 odpowiedzi)
- Nikon D80 (46 odpowiedzi)
- Zywotność migawki w Nikon D40X (12 odpowiedzi)
- D40 - problem (5 odpowiedzi)
- Mały problem z odnalezieniem pewnej funkcji w Nikkon D40X (3 odpowiedzi)
- Nikon d70s - padł? (25 odpowiedzi)
- Nikkor 70-300 / 4.0-5.6 G Seria AF-G (2 odpowiedzi)
- Nikon D40 problem z Makro (32 odpowiedzi)
- Dead pixels oraz hot pixels (11 odpowiedzi)
- Nikon D50 i wbudowana lampa (problem) (12 odpowiedzi)
- D90 ? (64 odpowiedzi)
- D40x (2 odpowiedzi)
- Czytnik USB i karta SD 4GB (8 odpowiedzi)
- Nikon D80 - jako dysk wymienny? (4 odpowiedzi)
- Zgubiłem gumową muszle wizjera (d70) (8 odpowiedzi)
- Problem z D40 (7 odpowiedzi)
- Nikon d40x i bad pixele (7 odpowiedzi)
- Niedziałajacy autofocus w D80 z 18-135 (7 odpowiedzi)
- szybkosc odczytu d70s (5 odpowiedzi)
- Matryca...? (9 odpowiedzi)
- klopot... (4 odpowiedzi)
- inaczej na wyświetlaczu d80 a inaczej na moniotorze- jak ugryźć ten problem (28 odpowiedzi)
- canon D400 czy nikon D40x (23 odpowiedzi)
- Film poklatkowy w Nikon D50? (14 odpowiedzi)
- Który z Nikonow? (29 odpowiedzi)
- Nikon d70- manualne obiktywy (11 odpowiedzi)
- Problem z matrycą (chyba) (9 odpowiedzi)
- Podpowiedzcie-pytanie jak tysiące innych. (15 odpowiedzi)
- problem z matrycą - Czy reklamować aparat? (27 odpowiedzi)
- Podgląd zdjęć wgranych z kompa na kartę (3 odpowiedzi)
- matryca w d40 (1 odpowiedzi)
- Nikon D50 i błąd Err (29 odpowiedzi)
- Exif ??? (8 odpowiedzi)
- na jakim iso robicie fotki? (81 odpowiedzi)
- D80 + obiektyw .... tylko jaki ?? (7 odpowiedzi)
- D40 + Nikkor 70-300 4-5,6 G (7 odpowiedzi)
- Kilka pytań (16 odpowiedzi)
- Hot Pixel na LCD (6 odpowiedzi)
- d80vsd200 (18 odpowiedzi)
- Skąd się wziął taki szum? (22 odpowiedzi)
- Autobracketing D40x (3 odpowiedzi)
- D50 nie zamyka sie lampa wbudowana :( (13 odpowiedzi)
- Nikon D40 instrukcja po polsku (2 odpowiedzi)
- Serwis sigmy i padnieta migawka (12 odpowiedzi)
- D 50 i obiektywy typu D i G (17 odpowiedzi)
- Zmiana numerów telefonów w Nikon Polska (2 odpowiedzi)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.