PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!!! D70 nie działa



daterr
07-02-2008, 22:24
Witam,

Jeśli ktoś co się stało to proszę o pomoc.....

Wyłączając swój komputer zapomniałam odłączyć D70s od usb.
Teraz aparat nie działa. Wyjmowałam i wkładałam akumulator, resetowałam, ale nic z tego :(
Czy ktoś wie jak to naprawić?

POMÓŻCIE!

mpwt
07-02-2008, 22:29
To wie chyba tylko serwis :(
A jak wróci z serwisu to zrób co jest powtarzane tutaj przy każdej tego typu okazji. Kup czytnik do kart. :(

daterr
07-02-2008, 22:32
Znalazłam właśnie coś takiego- http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=583884

Spróbuje ponownie po naładowaniu akumulatora :( eeh

mpwt
07-02-2008, 22:34
Hihi, nie wpadłem na to. Ale ogólnie masz moje wielkie gratulacje jak na nowego forumowicza za umiejętne skorzystanie z wyszukajki :D

daterr
07-02-2008, 22:42
Dzięki :)

Czy ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia na ten temat?

arturherda
07-02-2008, 22:52
Dzięki :)

Czy ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia na ten temat?


w moim dokladnie tak bylo tez. Zmienilem tryb komunikacji z kompem na Mass Storage i jest ok, bateria juz sie nie wyczerpuje przy kompie, wczesniej po 15 minutach podlaczenia do kompa potrafila sie rozladowac.

naladuj baterie!


pozdrawiam

rabijki
07-02-2008, 22:54
zarzadaj odszkodowania za ryzyko zawalu:-)
olek

daterr
07-02-2008, 22:55
no tak.... ale ja w przeciwieństwie do tamtego użytkownika, wyłączyłam komputer kiedy aparat był podpięty do usb :(
Teraz ładuje akumulator...

daterr
07-02-2008, 22:56
Panowie nie naśmiewajcie się ze zestresowanej kobiety :D
Ten aparat to całe moje życie!

arturherda
07-02-2008, 23:13
Panowie nie naśmiewajcie się ze zestresowanej kobiety :D
Ten aparat to całe moje życie!


bedzie dobrze, nie martw sie :)

daterr
08-02-2008, 00:38
Działa skubaniec :D:D

dzięki wszystkim:*

autograf
08-02-2008, 00:57
Kup czytnik do kart. :(
Swiete slowa!
Na alledrogo widzialem takie po 6 zeta - lekarstwo aby uniknac zawalu, wylewu i udaru - bezcenne ;)

rabijki
08-02-2008, 21:48
pisz o odszkodowanie.....




a potem sie podziel:-))))