Zobacz pełną wersję : Pomocy!!! D70 nie działa
Witam,
Jeśli ktoś co się stało to proszę o pomoc.....
Wyłączając swój komputer zapomniałam odłączyć D70s od usb.
Teraz aparat nie działa. Wyjmowałam i wkładałam akumulator, resetowałam, ale nic z tego :(
Czy ktoś wie jak to naprawić?
POMÓŻCIE!
To wie chyba tylko serwis :(
A jak wróci z serwisu to zrób co jest powtarzane tutaj przy każdej tego typu okazji. Kup czytnik do kart. :(
Znalazłam właśnie coś takiego- http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=583884
Spróbuje ponownie po naładowaniu akumulatora :( eeh
Hihi, nie wpadłem na to. Ale ogólnie masz moje wielkie gratulacje jak na nowego forumowicza za umiejętne skorzystanie z wyszukajki :D
Dzięki :)
Czy ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia na ten temat?
arturherda
07-02-2008, 22:52
Dzięki :)
Czy ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia na ten temat?
w moim dokladnie tak bylo tez. Zmienilem tryb komunikacji z kompem na Mass Storage i jest ok, bateria juz sie nie wyczerpuje przy kompie, wczesniej po 15 minutach podlaczenia do kompa potrafila sie rozladowac.
naladuj baterie!
pozdrawiam
zarzadaj odszkodowania za ryzyko zawalu:-)
olek
no tak.... ale ja w przeciwieństwie do tamtego użytkownika, wyłączyłam komputer kiedy aparat był podpięty do usb :(
Teraz ładuje akumulator...
Panowie nie naśmiewajcie się ze zestresowanej kobiety :D
Ten aparat to całe moje życie!
arturherda
07-02-2008, 23:13
Panowie nie naśmiewajcie się ze zestresowanej kobiety :D
Ten aparat to całe moje życie!
bedzie dobrze, nie martw sie :)
Działa skubaniec :D:D
dzięki wszystkim:*
autograf
08-02-2008, 00:57
Kup czytnik do kart. :(
Swiete slowa!
Na alledrogo widzialem takie po 6 zeta - lekarstwo aby uniknac zawalu, wylewu i udaru - bezcenne ;)
pisz o odszkodowanie.....
a potem sie podziel:-))))
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.