Zobacz pełną wersję : Problem z D40
Witam. Od paru tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem D40stki, niestety często zdarza mi się, że aparat usuwa losowe zdjęcia z karty pamięci. Np. robię pare zdjęć, a za chwilę okazuje się, ich już nie ma, tak jakbym ich wcale nie zrobił... Nie wiem, co może mieć na to wpływ, może to wada oprogramowania akurat w moim modelu? Z góry dziękuję za pomoc!
blueblood
24-12-2007, 06:52
poczytaj tu http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=6835
Dzięki, mam nadzieję, że coś pomoże...
sokrates
24-12-2007, 13:22
formatowałeś kartę? jak masz możliwość zobacz inną kartę.
Formatowałem- i to nie raz. Mam jeszcze RS-MMC Kingstona z adapterem na SD, to popróbuję z nią. A co ciekawe, zdjęcia, które "zniknęły" zajmowały ciągle pamięć na karcie, choć nie było ich widać ani nie dały się usunąć. Dopiero format wyczyścił kartę...
KrzysioD40
24-12-2007, 23:10
witam mialem to samo w swojej d40, zrob sofcik... bedzie lepiej
A trzeba go oddać dzieś do serwisu, czy można samemu przez USB?
KrzysioD40
30-12-2007, 13:04
samemu... uzyj opcji szukam na forum juz kiedys pisalismy o tym dosc dokladnie
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.