Zobacz pełną wersję : Inne systemy
- Zapasowy aparat > jaki? (16 odpowiedzi)
- Nowy Sony Alpha - FF. (11 odpowiedzi)
- Polaroid (12 odpowiedzi)
- Test Canon EF 70-200 mm f/2.8L USM (8 odpowiedzi)
- Nowy Olympus E-420 i stałka 25mm (58 odpowiedzi)
- C30d (11 odpowiedzi)
- Test Zeiss 24-70 / 2,8 na Optyczne.pl (51 odpowiedzi)
- Pelnoklatkowa Leica (10 odpowiedzi)
- polecę po bandzie, porada dla małpki Sony (6 odpowiedzi)
- Nowe puszki Sony! (77 odpowiedzi)
- Fuji S3pro vs Fuji s5pro (6 odpowiedzi)
- o tym jak pentax powymiatal ze szklami na PMA 08 (3 odpowiedzi)
- Pełnoklatkowy Sony (49 odpowiedzi)
- Fuji S5 czy ....d300 lub 5d? (25 odpowiedzi)
- Nowości Sony (6 odpowiedzi)
- obiektywy Minolta / body Nikon (5 odpowiedzi)
- Cambo Wide DS (5 odpowiedzi)
- Przelomowy casio (3 odpowiedzi)
- Sony A200 (45 odpowiedzi)
- [ Hasselblad ] Hasselblad - jeszcze jedno pytanie (16 odpowiedzi)
- Nowe Canony juz w styczniu (77 odpowiedzi)
- Fuji S5 Pro - schiza ff/bf (15 odpowiedzi)
- Test Sony Alpha DSLR-A700 (68 odpowiedzi)
- Fuji S3pro wizjer (10 odpowiedzi)
- Fuji S2Pro i Nikkor 18-200 VR (2 odpowiedzi)
- [ Mamiya ] Mamiya 645 pro TL przystawka cyfrowa (11 odpowiedzi)
- co wybrac? (8 odpowiedzi)
- Fuji S3 - ciągle zaskakuje (197 odpowiedzi)
- DP1. Moze juz na PMA 2008? (91 odpowiedzi)
- Nowe logo Canona ;) (72 odpowiedzi)
- plotki o nowych Pentaxach...K20D i K200D (137 odpowiedzi)
- Następca SOny a700??? -plotki (1 odpowiedzi)
- Olympus E-3 - test (184 odpowiedzi)
- małpka do 350zl (1 odpowiedzi)
- Jaki aparacik - dobry obiektyw, zoom, szybki af (10 odpowiedzi)
- Hasselbuster (9 odpowiedzi)
- 505si (10 odpowiedzi)
- Canon EOS 5D Mark II ?? (28 odpowiedzi)
- Cyfrowy MF w 4/3 (9 odpowiedzi)
- Zeiss Ikon (6 odpowiedzi)
- [ Hasselblad ] Hasselblad - kilka krotkich pytan (14 odpowiedzi)
- Phase One = juz teraz Mamiya ;) (49 odpowiedzi)
- Pentax K10D (17 odpowiedzi)
- Nowy Olo i Zuiko na dpreview (66 odpowiedzi)
- Dwa nowe telegrafy od C w drodze... (13 odpowiedzi)
- Canon - 40D (113 odpowiedzi)
- Fuji S3pro i pilot Nikona (4 odpowiedzi)
- Canon lernt Polnisch ;-) (1 odpowiedzi)
- Canon Eos 1mk Ii N + 400/f 2.8 (1 odpowiedzi)
- LUMIX - manualna lampa ? (1 odpowiedzi)
- Leaf (24 odpowiedzi)
- [ Hasselblad ] Hasselblad H3D ... H6D (359 odpowiedzi)
- Aparat na wycieczkę! (8 odpowiedzi)
- Sony Alfa 700 (200 odpowiedzi)
- ciekawe :) (10 odpowiedzi)
- Fuji S5700 (4 odpowiedzi)
- Casio i co Wy na to??!! (3 odpowiedzi)
- Panasonic (4 odpowiedzi)
- Oly (14 odpowiedzi)
- Auto ISO w 40D (79 odpowiedzi)
- aparat do 300zl (2 odpowiedzi)
- Olympus e400 i czerwona kreska na zdjęciu (8 odpowiedzi)
- Jaki kompakt do 500zł? Pilne :) (6 odpowiedzi)
- Aparat (1 odpowiedzi)
- Sample z nowego Canona. (8 odpowiedzi)
- Zalety Fuji (36 odpowiedzi)
- Canon EOS-1Ds Mark III (211 odpowiedzi)
- canon (3 odpowiedzi)
- Canon wypuszcza nowe modele - HAHA (22 odpowiedzi)
- nagroda EISA dla s5 pro (14 odpowiedzi)
- następny system (7 odpowiedzi)
- Czyszczenie martycy Fuji S2Pro (7 odpowiedzi)
- sony alfa crop 1.25 (4 odpowiedzi)
- Kłopoty z nową puszką Canona (18 odpowiedzi)
- Nikon D50 > Fuji S2 Pro. Czy jest sens? (8 odpowiedzi)
- Nowy "liczek" - Canon 40D (187 odpowiedzi)
- Tessar 2,8 (12 odpowiedzi)
- Leica, Nikon, Canon czy Panasonic? (7 odpowiedzi)
- M8 na dpreview (31 odpowiedzi)
- Prośba o radę - jaki aparat do 1200 (10 odpowiedzi)
- Nikkor 105/2.8 VR vs Canon EF 100/2.8 (30 odpowiedzi)
- Upadek aparatu w piasek!!! (7 odpowiedzi)
- S3Pro i szkła manualne (3 odpowiedzi)
- Polska instrukcja do S5 Pro (5 odpowiedzi)
- Minolta DIMAGE 7i (2 odpowiedzi)
- Fuji S5 Pro na dpreview (75 odpowiedzi)
- Fuji S3 Pro solidna puszka ! (19 odpowiedzi)
- Determinacja w Pentaxie ... (11 odpowiedzi)
- cztery trzecie (31 odpowiedzi)
- Camera of the Year: Pentax K10D (10 odpowiedzi)
- Podwodna małpka-jest sens??? (12 odpowiedzi)
- zawansowane kompakty... (22 odpowiedzi)
- Fujifilm Hyper-Utility HS-V3 (3 odpowiedzi)
- d2x,mark3,d200,5d,d2h (8 odpowiedzi)
- nowość kodaka (30 odpowiedzi)
- Panasonic Lumix Tz-2 czy Tz-3 (2 odpowiedzi)
- brak wskaźnika baterii w Canonie S3?? (2 odpowiedzi)
- Mała, ładna konkretna zabawka (10 odpowiedzi)
- [ Mamiya ] Nowa Mamiya poniżej 10000 USD. (27 odpowiedzi)
- 1dmk3 jeszcze raz (33 odpowiedzi)
- FUJIFILM S5 Pro + sigma 30mm 1.4DC EX (37 odpowiedzi)
- Sony FF (111 odpowiedzi)
- Byłem, oglądałem, dotykałem (45 odpowiedzi)
- Fuji - powiązania. (3 odpowiedzi)
- inne marki a NIKON (25 odpowiedzi)
- Pentax 645D ? A jednak... (404 odpowiedzi)
- Co wybrać... (25 odpowiedzi)
- Po co jest system "Rozpoznawania Twarzy"? (56 odpowiedzi)
- Test Olympusa E-410 na fotopolis (11 odpowiedzi)
- s3 + sb600 (3 odpowiedzi)
- Test Pentaxa K10D na fotopolis.pl (42 odpowiedzi)
- fuji s5 (13 odpowiedzi)
- Krótki test Sigmy SD14 na fotopolis (27 odpowiedzi)
- D50 - co w zamian ? (16 odpowiedzi)
- Olympus SP-510 (5 odpowiedzi)
- Instrukcja do OM4 (2 odpowiedzi)
- FUJI S2 Pro +Tokina AT-X AF 28-70 mm (10 odpowiedzi)
- C 5D i lampy (czy istnieje CLS) (5 odpowiedzi)
- Jak pracuje Fuji S5 i S3 Pro z Nikkor AF 70-200D VR (8 odpowiedzi)
- Zeiss 16-80 (10 odpowiedzi)
- S5Pro do pomacania w Krakowie 13-14.04 (8 odpowiedzi)
- Fuji S2Pro S2 ?? Czy warto (21 odpowiedzi)
- D70s na FUJI S3 (8 odpowiedzi)
- 7D w tym roku? (10 odpowiedzi)
- ZUIKO contra M42 (3 odpowiedzi)
- cena s5 - czy oby nie przesada? (24 odpowiedzi)
- Test "samoodkurzających się" matryc (15 odpowiedzi)
- szukam... pilnie (3 odpowiedzi)
- Sony (49 odpowiedzi)
- Najlepszy Olympus OM (i tani):) (36 odpowiedzi)
- Czy Fuji S5 Pro współdziała z MB-D200? (14 odpowiedzi)
- Ponoć Nowa puszka SONY (122 odpowiedzi)
- LEICA D SUMMILUX 25mm/F1.4 ASPH. (18 odpowiedzi)
- Następca E-1 (2 odpowiedzi)
- Dwa nowe aparaty Olympus (17 odpowiedzi)
- Ex Canonierzy, jesteście tu? (126 odpowiedzi)
- S2 Pro z Nikkor 18-200 VR, czy to zadziała:-)) (3 odpowiedzi)
- My tu gadu gadu a Olympus... (6 odpowiedzi)
- Nowe zabawki Pentaxa (13 odpowiedzi)
- Jakie wady ma Canon? (9 odpowiedzi)
- Dobrze, że nie mam (chyba) BF/FF (2 odpowiedzi)
- Nowe zabawki Canona. (330 odpowiedzi)
- S5 Pro i obiektywy manualne (3 odpowiedzi)
- SD-14 - pierwsze sample (20 odpowiedzi)
- Kompakt jako najlepszy przyjaciel (37 odpowiedzi)
- Sony DSC-R1/Samsung PRO 815/D70s (37 odpowiedzi)
- s5 - co sadzicie? (13 odpowiedzi)
- Aparat (10 odpowiedzi)
- Test Canona 400D na optyczne.pl (10 odpowiedzi)
- zobaczcie jakość zdjęć z nowego Hasselblada (55 odpowiedzi)
- Szumy matrycy (17 odpowiedzi)
- Kodak dsc pro 14n (7 odpowiedzi)
- Jaka lampa błyskowa do Fujifilm FinePix S9600? (4 odpowiedzi)
- Minolta Dimage 7i (3 odpowiedzi)
- S5 juz testowany (89 odpowiedzi)
- Pomocy (4 odpowiedzi)
- Jaki aparacik polecicie do 600 pln (2 odpowiedzi)
- Bagnet typu F u innych producentów? (2 odpowiedzi)
- Plytka CD (28 odpowiedzi)
- !!!!Problem z Fuji f710 - różowa ramka!!!! (6 odpowiedzi)
- fuzja Hoya i Pentax (22 odpowiedzi)
- system zwany nikon (a pentax) (13 odpowiedzi)
- Jutro focę przy pomocy 350D. (52 odpowiedzi)
- Sensowna hybryda do 1.3-1.5k pln? (7 odpowiedzi)
- Cena Fuji S5 pro (29 odpowiedzi)
- Epson R-D1 (1 odpowiedzi)
- Cyfra Do Studia (28 odpowiedzi)
- Aparacik dla (prawie) czterolatka :) (12 odpowiedzi)
- Fuji A Nikkory (1 odpowiedzi)
- S3 Pro i M42 (2 odpowiedzi)
- Roundshot D3 470 mpix - przegiecie technologiczne (2 odpowiedzi)
- Canon PowerShot G7 Review (1 odpowiedzi)
- Canon & Nikon (18 odpowiedzi)
- Lumix L1 - ciekawostka, gadget czy aparat? (9 odpowiedzi)
- s3 i 85mm 1,8 (32 odpowiedzi)
- Szybka reakcja firmy Leica (6 odpowiedzi)
- Canon D30 i troche szkiel (13 odpowiedzi)
- S3 Pro - zdjęcia 16 bit a wywołanie... (24 odpowiedzi)
- Leica M8 - przegląd na LL (25 odpowiedzi)
- nowy kodak z body nikona i FF ? (6 odpowiedzi)
- Fuji s3pro-konsternacja... (24 odpowiedzi)
- sony alpha 100/nikon d50/ 70s/canon 400? (28 odpowiedzi)
- S3Pro albo jakas alternatywa ? (5 odpowiedzi)
- d70 vs canon 10d (17 odpowiedzi)
- Cyfrówki z formatem pełnej klatki 35mm??? (29 odpowiedzi)
- S3 PRO i HSM ? (3 odpowiedzi)
- S3 pro + tamron 17-50/2.8 (35 odpowiedzi)
- ostrość jpg w Olympusie Camedia 8080WZ (4 odpowiedzi)
- Toż to potwór !!! (3 odpowiedzi)
- Kompakt Sigmy z dużą matrycą (4 odpowiedzi)
- 3 pytania nt. Fuji S3 Pro (3 odpowiedzi)
- Lustrzanka + zapis wideo (6 odpowiedzi)
- Fuji S3 Pro czy Kodak DCS Pro 14n (11 odpowiedzi)
- Nowa Sigma SD14 oficjalnie (23 odpowiedzi)
- Nowy Olympus E-P1 makieta (3 odpowiedzi)
- Fuji S5Pro (81 odpowiedzi)
- Hack do S3 Pro umożliwiający pracę ze szkłami manualnym? (7 odpowiedzi)
- To jest dopiero cyfrowka (3 odpowiedzi)
- a może by tak panoramkę 160mpix z ISO10000 ? (7 odpowiedzi)
- zeiss sonnar (2 odpowiedzi)
- S3 Pro - multiekspozycja - co robię nie tak? (3 odpowiedzi)
- Fuji S5 = D200+fuji sensor. (23 odpowiedzi)
- leica digilux 3 (1 odpowiedzi)
- Olympus E-400 ładne maleństwo :) (12 odpowiedzi)
- Czas na zmianę systemu (4 odpowiedzi)
- Pentax K10D (130 odpowiedzi)
- s7raw - jakie ustawienia dla zdjęć prosto z S3Pro? (1 odpowiedzi)
- S3 Pro - jakie najlepsze ustawienia do portretu z fleszem (25 odpowiedzi)
- Lustrzanka Panasonic DMC-L1 (1 odpowiedzi)
- S3 Pro - patenty na tryb manual, z manualnymi szkłami? (4 odpowiedzi)
- S3pro i Sb80dx (5 odpowiedzi)
- Nadciaga... ;-) (1 odpowiedzi)
- Fuji S3 Pro - co do rawów? (26 odpowiedzi)
- Sigma atakuje !!! (2 odpowiedzi)
- Canon 50mm F1.2 !!! (3 odpowiedzi)
- Nowa Sigma SD14 (54 odpowiedzi)
- Polaroid (8 odpowiedzi)
- No to Canoniarze mają to na co tak bardzo czekali...50-1.2 L (38 odpowiedzi)
- matryca wymienial ktos moze? (6 odpowiedzi)
- Rozpacz fanów Olympusa (4 odpowiedzi)
- Nowy Canon 400D! (89 odpowiedzi)
- Fuji S3 Pro wymiana firmware (45 odpowiedzi)
- Sony S600 (1 odpowiedzi)
- Canon szykuje odwet za d80 ??? (12 odpowiedzi)
- fuji s4 pro (29 odpowiedzi)
- nowe fuji s3 costam :) (21 odpowiedzi)
- Problem z S3 pro (26 odpowiedzi)
- Prezentacja nowej lustrzanki Sony w Bunkrze Sztuki (26 odpowiedzi)
- Canon A610 czy A620 ?? (4 odpowiedzi)
- Nie ma to jak zrobić samemu... (12 odpowiedzi)
- Kącik KKM (25 odpowiedzi)
- Sony Alfa 100 na dpreview! (17 odpowiedzi)
- Udział NIKONA w rynku ....... (31 odpowiedzi)
- Pasikoniki - w tym FZ-50 (7 odpowiedzi)
- Stado hotow (12 odpowiedzi)
- Warsztaty cyfrowe Canona w Galerii Kazimierz (17 odpowiedzi)
- lustro kontra R1 sony (7 odpowiedzi)
- dSLR kontra R1 sony (4 odpowiedzi)
- Olympus OM-3 (7 odpowiedzi)
- Kolejna bariera cenowa złamana (1 odpowiedzi)
- Pokazy nowego Sony Alpha (27 odpowiedzi)
- nowy system :) (7 odpowiedzi)
- powiekszenie bufora w s3 (4 odpowiedzi)
- Fuji Finepix F30 vs Canon EOS 20D (3 odpowiedzi)
- Ekstremum (1 odpowiedzi)
- Panasonic Lumix L1 w Japonii w lipcu. (5 odpowiedzi)
- Stabilizacja matrycy - PENTAX - sample (12 odpowiedzi)
- MAmy i zdjecia testowe nowej alphy SONEGO (2 odpowiedzi)
- Widzieliscie SONY obiektywy??? (25 odpowiedzi)
- Konica Minolta D7D za 3333zł? (8 odpowiedzi)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.