PDA

Zobacz pełną wersję : co wybrac?



Kordian d70
13-12-2007, 20:01
moze ktos pomoze

musze kupic jakas tania malpke na prezent i mam dylemat ;-(

1. Olympus FE-210
2. Samsung Digimax S630
3. Nikon L10 (tylko tu nie ma zadnych programow tematycznych)
4. Kodak C-613

pomocyyyyyyyyyyyyyy ;-)

wyrwiflak
14-12-2007, 15:16
Lumix LS-60 - od 270,0 zł

eko-mar
14-12-2007, 16:14
moze ktos pomoze

musze kupic jakas tania malpke na prezent i mam dylemat ;-(

1. Olympus FE-210
2. Samsung Digimax S630
3. Nikon L10 (tylko tu nie ma zadnych programow tematycznych)
4. Kodak C-613

pomocyyyyyyyyyyyyyy ;-)

http://www.skapiec.pl/site/cat/2/filtr/_0_9075_0_0_4520_0_0_0_0_0

Kordian d70
14-12-2007, 20:53
sorry eko-mar ale nie kumam, po co dajesz mi linka do skapca kiedy ja dokladnie sprecyzowalem liste interesujacych mnie modeli i czekam na pomoc w wyborze jednego z nich ;-(

Hedonista00
14-12-2007, 21:09
Moja córka ma Samsunga i sprawdza się, kilka programów tematycznych, jaja zaczynają się w pomieszczeniach przy sztucznym świetle ale w małpkach to standard. Pozdrawiam.

Kordian d70
14-12-2007, 21:16
kurcze a moze ktos sie wypowie na temat tego Kodaka, co?

wyrwiflak
14-12-2007, 21:32
kurcze a moze ktos sie wypowie na temat tego Kodaka, co?

A co sprawiło że odrzuciłeś owego lumixa który ma stabilizacje optyczną? Imho w tej cenie kapitalna małpka a stabilizacja ułatwia jej wykorzystanie... Kodaki to imho druga liga

ragnar
14-12-2007, 22:19
Kodak, myślę odpada na wstępie niestety w ostatnim czasie ta firma nie popisała się nawet w zaawansowanych kompaktach, co do Samsunga zgodzę się z przedmówcą, sztuczne światło i dosłownie wysiada, zastanów się poważnie nad tym Lumixem.
Pozdrawiam

michal8791
14-12-2007, 23:47
To moze ja sie wypowiem na temat Nikona. Jeszcze wczoraj stłem przed odobnym problemem i zastanawialem sie nad Nikonem L15 blizniacza konstrukcja ale zrezygnowalem z uwagi na to ze to calkowity automat nawet ISO w automacie, fotki hmmm wg mnie czegos im brakuje tak jakby mdle byly. Polecam strone http://www.recenzje.net.pl/ przy pierwszej cyfrze pomogly mi komentarze uzytkownikow.
Moj wybor padł na Panasonica Lumix DMC-FX12 i jak na razie nie załuje, choc to ma byc aparat dla zony na prezent pod choinke i ona tez robi zdjecia w automacie ale zawsze jak sie wezmie go do reki to mozna cos pozmieniac pod siebie anizeli ufac calkowicie automatowi.