PDA

Zobacz pełną wersję : Canon lernt Polnisch ;-)



pn
01-10-2007, 13:38
Nawet sasiedzi sie ciesza: :-)

http://www.digitalkamera.de/Meldung/Canon_EOS_400D_lernt_mit_dem_Firmwareupdate_1_1_1_ Polnisch/4327.aspx

Agat
09-10-2007, 23:53
Że co? To nie jest popularny język w Polsce ;-)