dnawrocki
29-09-2007, 20:41
Witam. Mam pytanko odnośnie współpracy 1d mark IIn z tym obiektywem. Mó ojciec posiadając tą puszke robił z niej zdjecia przy uzyciu C 300/f4 + Extender 1,4x. Teraz uzbierał troche pieniązków i chiałby lepszą optykę. Zajmuje się fotografia ornitologiczna, a 300 to troche za malo. Jak będzie jakiś ptak na srodku stawu, to chcialby miec ostre i niezle zdjecia. Do tego obiektywu, oczywiscie chciałby podpiąć extender 2x. Stąd rodzą sie jego pytania:
1)Jak wygląda ostrość z tego obiektywu, przy 2,8 no i po podlaczeniu extendera 2x?
2) Jak wygląda praca i szybkosc af?
3) Jak wygląda odwzorowanie kolorów?
Serdecznie pozdrawiam. Dnawrocki
1)Jak wygląda ostrość z tego obiektywu, przy 2,8 no i po podlaczeniu extendera 2x?
2) Jak wygląda praca i szybkosc af?
3) Jak wygląda odwzorowanie kolorów?
Serdecznie pozdrawiam. Dnawrocki