Zobacz pełną wersję : Hasselbuster
Z cyklu - śliczne zabawki, na które nas nie stać :D
http://www.luminous-landscape.com/reviews/cameras/sinar-hy6.shtml
heh akurat czytam Freemana i tam tez o Sinarze jest tyle, że tym... nieco starszym...
;)
EDIT: ładne to ISO 400
Widziałem niedawno na sesji strzały z którejś ze ścianek Phase One i przy ISO200 był już kolorowy motłoch widoczny.
piekna rzecz... 35tys $ .. w polsce pewnei ze dwa razy tyle
Cyfrowy Sinar - Horror ;-)
Cyfrowy Sinar - Horror ;-)
jednym ruchem mozesz podpiac analogowa kasete :)
No to na deser http://www.leaf-photography.com/ ;). Polecam galerię. Szczególnie portrety.
taaaa mozna popasc w mega kompleksy :)
No to na deser http://www.leaf-photography.com/ ;). Polecam galerię. Szczególnie portrety.
wyję z zazdrości :/
E tam podniecacie się.... na pewno przepala na matrycowym i z Tamronami będzie miał FF ;)
E tam podniecacie się.... na pewno przepala na matrycowym i z Tamronami będzie miał FF ;)
Ten aparat ma ze 12EV DR, więc żeby cokolwiek przepalić trzeba się mocno postarać. A z Tamronami (o ile będzie się je dało założyć) nie będzie FF-a, bo szkła do Broniki były wyłącznie manualne
Ten aparat ma ze 12EV DR, więc żeby cokolwiek przepalić trzeba się mocno postarać. A z Tamronami (o ile będzie się je dało założyć) nie będzie FF-a, bo szkła do Broniki były wyłącznie manualne
Heh, mam nadzieję, że nie myślałeś że powiedziałem to na poważnie
Ten aparat ma ze 12EV DR, więc żeby cokolwiek przepalić trzeba się mocno postarać. A z Tamronami (o ile będzie się je dało założyć) nie będzie FF-a, bo szkła do Broniki były wyłącznie manualne
Taaa... Kiev 60 też miał wyłącznie szkła manualne, a miewał takie FF lub BF, jak mu się matówka rozregulowała, że ho ho ho... :twisted:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.