PDA

Zobacz pełną wersję : Hasselbuster



Czornyj
27-11-2007, 19:01
Z cyklu - śliczne zabawki, na które nas nie stać :D

http://www.luminous-landscape.com/reviews/cameras/sinar-hy6.shtml

fragles
27-11-2007, 19:27
heh akurat czytam Freemana i tam tez o Sinarze jest tyle, że tym... nieco starszym...

;)

EDIT: ładne to ISO 400

Widziałem niedawno na sesji strzały z którejś ze ścianek Phase One i przy ISO200 był już kolorowy motłoch widoczny.

sailor
27-11-2007, 22:37
piekna rzecz... 35tys $ .. w polsce pewnei ze dwa razy tyle

Adams
27-11-2007, 22:41
Cyfrowy Sinar - Horror ;-)

sailor
27-11-2007, 23:19
Cyfrowy Sinar - Horror ;-)
jednym ruchem mozesz podpiac analogowa kasete :)

No to na deser http://www.leaf-photography.com/ ;). Polecam galerię. Szczególnie portrety.

taaaa mozna popasc w mega kompleksy :)

tml
28-11-2007, 09:39
No to na deser http://www.leaf-photography.com/ ;). Polecam galerię. Szczególnie portrety.


wyję z zazdrości :/

Grzybu
28-11-2007, 10:48
E tam podniecacie się.... na pewno przepala na matrycowym i z Tamronami będzie miał FF ;)

Czornyj
28-11-2007, 10:51
E tam podniecacie się.... na pewno przepala na matrycowym i z Tamronami będzie miał FF ;)

Ten aparat ma ze 12EV DR, więc żeby cokolwiek przepalić trzeba się mocno postarać. A z Tamronami (o ile będzie się je dało założyć) nie będzie FF-a, bo szkła do Broniki były wyłącznie manualne

Grzybu
28-11-2007, 11:25
Ten aparat ma ze 12EV DR, więc żeby cokolwiek przepalić trzeba się mocno postarać. A z Tamronami (o ile będzie się je dało założyć) nie będzie FF-a, bo szkła do Broniki były wyłącznie manualne
Heh, mam nadzieję, że nie myślałeś że powiedziałem to na poważnie

Jacek S
28-11-2007, 16:35
Ten aparat ma ze 12EV DR, więc żeby cokolwiek przepalić trzeba się mocno postarać. A z Tamronami (o ile będzie się je dało założyć) nie będzie FF-a, bo szkła do Broniki były wyłącznie manualne

Taaa... Kiev 60 też miał wyłącznie szkła manualne, a miewał takie FF lub BF, jak mu się matówka rozregulowała, że ho ho ho... :twisted: