Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Hasselbuster

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    heh akurat czytam Freemana i tam tez o Sinarze jest tyle, że tym... nieco starszym...



    EDIT: ładne to ISO 400

    Widziałem niedawno na sesji strzały z którejś ze ścianek Phase One i przy ISO200 był już kolorowy motłoch widoczny.
    Ostatnio edytowane przez fragles ; 27-11-2007 o 19:29

  3. #3
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    piekna rzecz... 35tys $ .. w polsce pewnei ze dwa razy tyle

  4. #4

    Domyślnie

    Cyfrowy Sinar - Horror
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  5. #5
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adams Zobacz posta
    Cyfrowy Sinar - Horror
    jednym ruchem mozesz podpiac analogowa kasete
    Cytat Zamieszczone przez marker Zobacz posta
    No to na deser http://www.leaf-photography.com/ . Polecam galerię. Szczególnie portrety.
    taaaa mozna popasc w mega kompleksy
    Ostatnio edytowane przez sailor ; 27-11-2007 o 23:30

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marker Zobacz posta
    No to na deser http://www.leaf-photography.com/ . Polecam galerię. Szczególnie portrety.

    wyję z zazdrości :/
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  7. #7

    Domyślnie

    E tam podniecacie się.... na pewno przepala na matrycowym i z Tamronami będzie miał FF

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzybu Zobacz posta
    E tam podniecacie się.... na pewno przepala na matrycowym i z Tamronami będzie miał FF
    Ten aparat ma ze 12EV DR, więc żeby cokolwiek przepalić trzeba się mocno postarać. A z Tamronami (o ile będzie się je dało założyć) nie będzie FF-a, bo szkła do Broniki były wyłącznie manualne

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ten aparat ma ze 12EV DR, więc żeby cokolwiek przepalić trzeba się mocno postarać. A z Tamronami (o ile będzie się je dało założyć) nie będzie FF-a, bo szkła do Broniki były wyłącznie manualne
    Heh, mam nadzieję, że nie myślałeś że powiedziałem to na poważnie

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ten aparat ma ze 12EV DR, więc żeby cokolwiek przepalić trzeba się mocno postarać. A z Tamronami (o ile będzie się je dało założyć) nie będzie FF-a, bo szkła do Broniki były wyłącznie manualne
    Taaa... Kiev 60 też miał wyłącznie szkła manualne, a miewał takie FF lub BF, jak mu się matówka rozregulowała, że ho ho ho...
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •