Z cyklu - śliczne zabawki, na które nas nie stać
http://www.luminous-landscape.com/re...inar-hy6.shtml
Szukaj
Z cyklu - śliczne zabawki, na które nas nie stać
http://www.luminous-landscape.com/re...inar-hy6.shtml
heh akurat czytam Freemana i tam tez o Sinarze jest tyle, że tym... nieco starszym...
EDIT: ładne to ISO 400
Widziałem niedawno na sesji strzały z którejś ze ścianek Phase One i przy ISO200 był już kolorowy motłoch widoczny.
Ostatnio edytowane przez fragles ; 27-11-2007 o 19:29
piekna rzecz... 35tys $ .. w polsce pewnei ze dwa razy tyle
Cyfrowy Sinar - Horror![]()
Skontaktuj się z nami